• Обновено
Брада мрежи заштитни брада покрива заштитници на брада повеќекратни намени за дишење на ткаенина за дишење издржлив додаток за мажите услуга за храна црно

Брада мрежи заштитни брада покрива заштитници на брада повеќекратни намени за дишење на ткаенина за дишење издржлив додаток

DEN 1.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис : Удобно : Еластичниот опсег го држи корицата безбедно над брадата, вилицата areamultifunctional : За преработка на храна, општо одржување и производство на мрежи на мрежи : Со работен дизајн на еластична жица, мрежата на брада е дизајнирана во големина за да одговара на повеќето форми на лице. Погодно : Не мора да го менувате вашиот стил на брада или да го исечете затоа што капакот за еднократна употреба брада ќе ви помогне да ја одржувате вашата работна површина чиста. Материјал : мрежите за брада за мажи се изработени од мрежен најлон. Спецификација : Материјал : најлонсизирана табела : Големина : Еластична Големината одговара на повеќето пакувања вклучува : 100 за еднократна најлонска покривка на брадата : Ве молиме, дозволете малку грешки заради рачно мерење и различни монитори. Додатоци Комерцијална индустриска. За еднократна употреба најлонска брада опфаќа 100 парчиња. Заштитувачи на брада мек материјал еластичен опсег.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Каролини Богатства JMK1094MAT Сина Рак Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата 27 L 18 W

Каролини Богатства JMK1094 MAT Сина Рак Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојдовте Мат 18x27 Doormat 27"l x

DEN 2.67

S4MS Безбедност И Дневна Приватност Еднонасочен Огледало Сребрен Мил Прозорец Филм 36 во 50 стапки Од BuyDecorativeFilm

Нашите Сребрени Безбедносни Прозорски Филмови се одлични за зајакнување на стаклените прозорци и дава�

DEN 3.33