• Обновено
Ледедер Соларна улична светлина на отворено, водоотпорна градинарска светлина, црни влогови, за цела сезонска тревник, внатрешен двор, тротоар, патека

Ледедер Соларна улична светлина на отворено, водоотпорна градинарска светлина, црни влогови, за цела сезонска тревник, внатрешен

DEN 271.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

За овој проект : Висок квалитет и подолго осветлување : Водоотпорна соларна светлина на отворено е изработено од висококвалитетен ABS материјал, кој е потрајни и без 'рѓа од ефтините светла на соларни градинарски. Соларна панел со висок квалитет и вградена батерија со поголем капацитет од 800m Ah, што значи дека нашата надворешна соларна светлина може да собере и складира повеќе соларна енергија, може постојано да осветлува 9-13 часа по полнењето за 4-6 часа на сончева светлина, нема потреба да се грижите За сончевата светлина, нема потреба да се грижите за сјајот или да престанете да работите или да престанете да работите. За ефекти на блиц и долготрајно осветлување.2 режими на осветлување и голема осветленост : Сончевата светлина е дизајнирана со 2 режими на осветлување (мулти-бои и топло бело), ​​со употреба светла посветла од обичните. Совршено за кастинг шарени модели на сончоглед и украсување на вашите градини, тревници, патеки, цветни леи за да ги направите поубави и разнобојни.2 Метод на инсталација Ефектот за полнење е особено добар, потребни се само 5-8 часа за целосно полнење и може да работи За 8-10 часа во текот на ноќта . IP65 водоотпорен : со висококвалитетно стакло и цврста пластична кутија, IP65 водоотпорен, може да издржи дожд и снег без оштетување; но не може да се потопи во вода долго време . Лесна инсталација : Вметнете го врвот директно во врската, а потоа вметнете го врвот во тротоарот, цветниот кревет, грмушката, итн., Каде ќе се вметне; Иако е супер лесен, сепак е во ред со силни ветрови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Diamond Club Diamond Rings за жени - 1. Карат Бел дијамантски прстен накит - Стерлинг сребрени ленти за жени - Ринг од JewelersClub

Прославете го мирот, loveубовта и природата Кога станува збор за забавниот накит што го додавате секој де�

DEN 799.84

Единствени поволни цени за потпетици за мачиња со мачиња, отворени пети на глуждот со високи потпетици сандали

Овие слатки сандали користат основни тонови, прилагодливата лента за глуждот обезбедува удобно вклопу�

DEN 319.84

Tuphell Industries Тропски цвет ананас од дрво Текстура Дизајн на графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

DEN 527.84