• Обновено
Цврст 14к бело злато 5x круша симулиран цитрин прстен CZ

Цврст 14к бело злато 5x круша симулиран цитрин прстен CZ

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Примарна - Чистота : 14 Kfinish : Poliredstone Type_1 : Симулирана Czstone Type_2 : Симулирана Citrinestone Color_1 : Whitestone Color_2 : Yellowstone Chitity_1 : 2 Stone Chantity_2 : 1 Plating : Rhodiumband ширина : 1 mmstone тежина_1 : 0.008 ctstone тежина_2 : 0.200 ctstone klarity_1 : ( : Основно : Gold Completence : Complete (сите камења вклучени) Stone Form_1 : Roundstone Form_2 : Pearstone Size_1 : 1,2 mmstone SIZE_2 : 5,00 x 3,00 mmstone Третман_2 : Тежина на греењето U/M : Gm Product Тип : Jewelyjewelry Тип : Рингсол по единица : секој од жени : Wementher : Women ' Smatery : Primary - Color : Whitering Type : Gemstonestonest cut_1 : Face Ted Stone Cut_2 : Method Face Ted Stone Creation Method_1 : Simulationstone Creation Method_2 : Simulation Birthstone Mother_1 : (04) Април. Прстенот исто така може да се изработи по ваш избор на цврсто 14к бело, жолто или розово злато за иста цена. Прстените на Голдија се печат со „14К“ како симбол на автентичноста и ветување за исклучителен квалитет. Златото 14К нема да оксидира или обезцвекува. Носете го овој прстен секој ден, насекаде!. Детали : Овој прстен се одликува со квалитетна кубна цирконија. CZ се поставени со рака, високо полирани во цврсто/реално злато поставување од страна на нашите искусни накит. Ве молиме контактирајте не за цени . Подготвени за подарок : За себе или за некој близок, овој оригинален златен прстен од злато 14К е совршен подарок за родендени, годишнини, дипломирања, свадби, ангажмани, невестински забави, Денот на мајката, Денот на вineубените, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Или само да кажам „Те сакам“. Тоа е совршена алтернатива за симулирани дијаманти и двојки во земјата, како и прстен „безбеден одмор“, прстен „секојдневен“, и/или прстен „ветување“ . Вашето задоволство : Вашата набавка е придружена со 30 дена, Без проблеми, гаранција за враќање на парите и пристигнува со комплементарно поле за подароци. Во настанот, не сте задоволни со вашата набавка после тоа, ве молиме контактирајте со нас директно. Ние сме компанија со седиште во САД и се гордееме со супериорна услуга за клиенти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Рингмастери Класичен Мини Розов Штит Нерѓосувачки Челик Изберете Ја Вистинската ГОЛЕМИНА НА ПРСТЕНОТ ЦТР 4

ЦТР се залага За Изберете Го Вистинскиот Овој мал ПРСТЕН ЦТР со години е симбол на верата за членовите н�

DEN 207.84

Феледорашија Денот На Мајките Подароци Прстени Мама Прстен Креативна Боја Што Одговара на Мама Прстен и разноврсен Накит

Подарок За Денот На мајката Мама Прстен Креативна Боја Што Одговара на мама прстен и Разноврсенопис : ов

DEN 159.84

Топла Нерѓосувачки Челик Кристални Прстени За Жени Мода Титаниум Бага Женски Свадба Ангажман Прстен Љубовник Луксузен Бренд

Име : 2021 Топла Нерѓосувачки Челик Кристални Прстени За Жени Мода Титаниум Баг Женска Свадба Ангажман Пр�

DEN 0.33

Радост Накит Роуз Голдтон АБ Кристално Отворено Срце Сребрен Тон Снегулка Шарм Ѓердан И Обетки Обетки

РОУЗ Голдтон АБ Кристално Отворено Срце Сребрен Тон Снегулка Шарм Ѓердан и Обетка Обетки Големината на

DEN 3.00