• Обновено
ИНЕВНЕН Бебе девојче момче Божиќ Дедо Мраз Ромпер преголема облека за опаѓање есен зимска облека

ИНЕВНЕН Бебе девојче момче Божиќ Дедо Мраз Ромпер преголема облека за опаѓање есен зимска облека

DEN 271.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Бебе девојче момче екипаж џемпери Божиќни преголеми џемпери кошули со долги ракави ромпер пулвер врвна симпатична есенска зимска облека, ромпер за бебиња, писмо Дедо Мраз Клаус Печати тркалезна врата со долги ракави, есенска облека за девојчиња момчиња, 0-18 месеци. Опис : . Материјал со висок квалитет, мек и удобен, дишечки и отпорен на абење . ромпер со долги ракави на вратот со прицврстувач, еластично отворање на нозете, обрасци на букви и тикви, едноставни и симпатични . погодни за патување, шопинг и други прилики, Совршено секојдневно носење за вашите деца во пролет и есен .. Спецификации : . Материјал : Мешавина од памук. Применлив пол : Унисекс. Применлив опсег на возраст : Деца. Стил : Обичен стил. Карактеристики : мека, удобна, симпатична, убава, модерна. Погодни прилики : Повеќето прилики во животот. Боја : Бела / црвена / беж / кафеава / виолетова. Модел : Печатен Дедо Мраз. Содржина на пакет : . 1* Ромпер џемпер за бебе девојче момче дете бебе момчиња девојки Божиќ ромпер со долги ракави џемпери за џемпери, каросерија, каросериски врвови од зимска облека. Romper Babys е изработен од врвен материјал за мешавина од памук, пријателски за кожата, мека и удобна за носење. Дизајн : Симпатично новороденче девојки девојки Божиќна облека, Божиќно девојче, екипаж, џемпер, ромпер бебе девојче, божиќна маичка меур, ромпер Санта Клаус, џемпер, ромпер, смешно писмо за печатење џемпер, ромпер. Големина : Божиќна маичка Ромпер одговара за новороденче за новороденчиња, бебешки момчиња Близнаци 0-3 месеци 3-6 месеци 6-12 месеци 12-18 месеци 18-24 месец 2-3t. Совршено како подарок за вашето малечко. Одлично за Божиќна тематска забава, бебешки Божиќ, празници, црква, бебе прва Божиќна облека, подарок за бебиња, божиќно семејство што одговара на облеки, облека за фото -четки, роденденска забава и сл. Онисе. Баби девојче Мои 1 -ви Божиќни облеки, мојата облека за девојчиња од 1 -ви Божиќ, девојче, облека за бебиња Божиќ, облека за ромпер на Дедо Мраз.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Дејзи Д Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Со Наслов-Посипете Сонце

Дејзи Д претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 9х14 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матирање, н�

DEN 2.33

Трговска марка ликовна уметност „Персиски розови ливчиња“ платно уметност од Кора Ниле, Бела мат, рамка за бреза

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

DEN 0.33

Дуксер на екипажот-Основни Секојдневни Дуксери За Машки И Женски Дуксер Од Руно Со Долг Ракав-Темносина Голема

Дуксер СО Екипаж НА ЕКИПАЖОТ ОКСИОсновни Секојдневни Дуксери за Машки И Женски Дуксер Од Руно Со Долг Р�

DEN 0.33