• Обновено
Kludge RK Tri-режим безжичен механички кафеав прекинувач тастатура USB24_kbry

Kludge RK Tri-режим безжичен механички кафеав прекинувач тастатура USB24_kbry

DEN 1.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Прва генерација на тастатури со троен режим-безжичен режим со стабилен Bluetooth 5.1 чипсет, без кавга 2.4 GHz dongle плус USB-C Wired Mode Не постави ограничувања за вашата врска со тастатурата. RK61 е најдобро да одговара на паметен телефон, лаптоп и таблет. . 60% Механичка тастатура за игри : Компактната механичка тастатура со 61 копчиња ви носи уредна работна површина. Совети што можеби ќе сакате да ги знаете е дека 60% тастатура за игри со Bluetooth без Numpad е избор на повеќето гејмери ​​на FPS, повеќе простори што остануваат за движења на глувчето. . Hotешкото затегнување : PCB со топла размена ви овозможува да замените 3 пина/5 пинови прекинувачи слободно без проблем со лемење. Уживајте во забавата да направите своја единствена тастатура. . Батерија со висок капацитет : Механичка тастатура RK61 60 проценти ви овозможува да користите континуирано околу 13 часа со најлесниот позадинско осветлување, до 360 часа време на подготвеност. . Единечна боја на задната боја, но не и досадна : дури и ако RK61 нема разнобојно RGB, туку само единечен LED -позадински осветлување, 17 -те режими на динамична позадинско осветлување го задржуваат обичниот ефект. Користете FN + за да го изберете вашиот идеален режим, слободно прилагодете ја осветленоста и брзината на блескава. . Royal Kludge RK61 Tri-Mode Wireless Mechanice Brown Switch Тастатура (отворено кутија) USB24_Kbry.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Дмкпв Чорапи За Бебиња Зимски Чевли За Бебиња Чизми За Животни Топли Предвокер Мали Момчиња Чевли За Бебиња Чевли За Бебиња

Чорапи За бебиња Зимски Чевли За Бебиња Чизми За Животни Топло Дете Пред Пешачење Момчиња Чевли За Беби�

DEN 0.33

Трње, Беки Црно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Вкоренет IV

Трње, Беки 17х24 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов Корен IV Ова е в

DEN 2.00

0.5 ctw Круг Намалување Дијамант Дами Невестински Кластер Ангажман Фенси Прстен Солидна 14k Роза, Бело Или Жолто Злато GH SI1

0.5 ctw Круг Намалување Дијамант Дами Невестински Кластер Ангажман Фенси Прстен Солидна 14k Роза, Бело Или Ж

DEN 1.00

Република 556-717-Hgy-Флорида Југозападниот Државен Колеџ Буканерите Скрипта Crewneck Дуксер, Хедер Греј - Медиум

Флорида Југозападен Државен Колеџ Сценариото На Буканеерс Дуксерот На Екипажот Со Републичка Облека р�

DEN 0.67

Симпатична Прекрасна Подлога За Глувци Куромис Душеци За Уметничка Маса Канцелариски Тепих Подлога За Биро Подлога За Глувци

Опис на дизајнот : печатење со целосна ширина, еднострано печатење Перформанси на производот : силна адх

DEN 111.84

Урбан Р Жични Слушалки За Во Уво Со Микрофон За Samsung Galaxy M02 со Кабел Без Заплеткување, Слушалки За Изолација На Бучава,

Навистина можете да се потопите во вашите омилени песни во секое време, насекаде.Надградете Го Вашето И�

DEN 2.67

Мода Зимски Жени Копче За Печатење Мека Обвивка Обични Топли Марами Шалови Лигавче Разнобојна Една Големина

Мода Зима Жени Печатење Копче Мека Заврши Повик Топли Марами Шалови Лигавче Функција : 100% сосема нов и в�

DEN 151.84

Shpwfbe Кујнски Гаџети Организатори И Чување Тостер Кеси Еднократно За Сирење На Скара Сендвич Нелеплив Топлина Кујнски Прибор

Додатоци Престилка Комплети За Садови Додатоци За Бања Полица За Бања Бенто Кутија Четка За Шишиња Отво

DEN 3.33

Луксузни Паричник Случај за iPhone Случај Орган Картичка Слотови Носителите СТП Кожа Метал Предвремени Со Crossbody Рамо Ремен

Паричник Со Држачи За Картички : куќиштето за кожен паричник нуди 6 слотови за картички за кредитни карт�

DEN 0.33

Dragonball Z ЕДЕН 3d Печатење Аниме Руно Пуловер Качулка Памук Мека Симпатична Качулка Crewneck Мажи За Возрасни Млади

ЖЕНСКИ / Машки / Детски 3д Дигитални Печатени Џебови Дуксери Џемпер Смешно Материјал : 88%Полиестер+12% Сп�

DEN 1280.00