• Обновено
Brigmassенска модна Божиќна печатена маица со долги ракави блуза против вратот Обични врвови HOT8SL4486615

Brigmassенска модна Божиќна печатена маица со долги ракави блуза против вратот Обични врвови HOT8SL4486615

DEN 287.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Добредојдовте ——————————— Добредојдовте на "HOT6 SL " Продавница за облека за брендови ————————— - Можете да најдете какви било жени модни стилови што ги сакате, тие се ефтини и подобар квалитет ———— ——————————————————————————————————————————————————. Ако имате какви било прашања, можете да се консултирате со нас во секое време, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа . ————————————————————————————————————— ——————————————————. Прашање со големина : П : Мојата редовна големина е мала, јас сум 5'5 "130 bs Каква големина треба да добијам? О : Ние сме азиска големина, да работиме помали од големината на нас, па затоа ќе ви предложам да изберете или две големини поголеми отколку што е вообичаена големина, ќе биде порелаксирано и удобно. ————————————————————————————————————————————— ——————— Hot6sl Store Product Description Gender : Women, Female, Ladies, Teen girls Occasion : Party, Club, Wedding, Casual, Daily, Beach,Travel, Vacation, Graduation Ceremony, Beach and Holiday Sleeve length : Short Sleeve, Half Sleeve, 3/4 Sleeve, Long Sleeve, Sleeveless Length : Knee Length, Maxi, Long, Mid-Calf, Above Knee, Mini Ankle Length, Short Floor Length, Neckline : Cowl Neck, Crewneck, O-Neck, U-neck, Тркалезен врат, зарод, високо вратот, исмејувачки врат, едниот рамо, вратот од лажички, без ремен, тркач грб, цевка, turtleneckv-врат, брод со брод, надвор од рамото —————————————————————— ————————————————————————————————— Белешка : ① Ние се обидуваме најдобро да ги покажеме точните бои за вас, но ве молиме, kindубезно прифатете ја разликата во боја Различни монитори и светла. ② Сите големини се рачна мерка, ќе има грешки од околу 1-3 инчи што е нормално. ③ Ве молиме, повикајте се на табелата со големина на сликата и изберете ја соодветната големина .—————————————————————————————————————————————— —————————— —енска мода Божиќна печатена маица со долги ракави блузи V вратот Обични врвови HOT8 SL4486615.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Врво на Ханзидакд за жени плус големина на женска облека плус големина жени обични долги ракави цврсти лабава маичка со врата

94 '' Должина : 78cm / 30 Не гледајте преку Deed Sign : Топ за жени, сет за секојдневна дневна дневна облека, модна у

DEN 142.40

Maseенска мода зелена печатена лабава маица со средна должина на ракави блуза околу вратот Обични врвови на војската зелена

Карактеристики на производот : Карактеристики : врвови за печатење, обични врвови, стилски и моден диза�

DEN 0.33

Sksloeg жени блуза плус големина Обични врвови гроздобер цвет печатење гроздобер цвет печатено V вратот плетенка лабава вклопена

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 6 ЕУ : 34 биста : 93cm / 36.61 '' ракав : 19cm / 7.48 '' Должина : 69cm / 27.17''Size : M : 6 UK : 8 EU :

DEN 267.04

Женски летни врвови жени мода печатена обична V-врат Краток ракав лабава маица блуза врвови bohemain плус маица со големина

Материјал : Направено од висококвалитетна, мека и дише полиестерска ткаенина, ве прави удобно и меко да �

DEN 1.33

Јубатуо Женски Кардиган Женски Џеб Со Шема Со Долги Ракави Работна Стоечка Јака Заштитни Комбинезони Со Едно гради Кардиган

Женска обична униформа за нега со еднократни гради со долги ракави кардиганска униформа за медицинска �

DEN 915.20

Летни Трендовски Графички Кошули За Печатење За Жени Врвови Од Три Четвртини Ракави Aut Чипка Со Чипка Со Врат Лабави Пуловер

Женски Кошула Блуза Повик Лабава Кошули 3 / 4 Ракав Чипка Тримс Печати V Вратот Блузи Печати Блузи Маици М�

DEN 159.84

Gvmfive жени преголеми надвор од рамо-слабиот џемпер, случајно печатено печатено Денот на в Valentубените

Главен материјал : полиестер+спандекс Карактеристики : Денот на вineубените, тркалезна јака, долг ракав, л

DEN 319.84

Zpanxa Женски Летни Врвови Клиренс Жена Каузална Круг Вратот Печатење Блуза Краток Ракав - Кошула Лето Блузи Женски Тренингот

Модна Жена Каузална Блуза За Печатење Со Кружен Врат Краток Ракав Кошула Летни Врвовикарактеристики : .

DEN 0.33