• Обновено
Семејни Божиќни PJs Појавувања сетови на ирваси пижами за семејни сиви жени мажи деца бебе

Семејни Божиќни PJs Појавувања сетови на ирваси пижами за семејни сиви жени мажи деца бебе

DEN 150.08

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Божиќна дневна облека за родители, елк печатена аспиратор со долги ракави со долги ракави со зимска табела : -ома : големина (инч/см) должина : 55.51/141 биста : 37.01/94 рамо : 14.96/38m должина : 56.69/144 биста : 38,98/ 99 рамо : 15.35/39 L Должина : 57.87/147 Биста : 40.94/104 Рамената : 15.75/40xl должина : 59.06/150 биста : 42.91/109 рамо : 16.14/41xxl должина : 60.24/153 биста : 44.88/114 Населба : 16.54/ 42-мажи : Големина (инч/см) С должина : 59.84/152 Биста : 41.34/105 рамо : 17.13/43.5m должина : 61.02/155 биста : 43,70/111 рамо : 17.72/45.0 L должина : 62.20/158 биста : 46.06/117 Рамено : 18.31/46.5xl должина : 63.39/161 биста : 48.43/123 рамо : 18.90/48.0xxl Должина : 64.57/164 биста : 50.79/129 рамо : 19,49/49,5-килограми : големина (инч/в) 2 Должина на годините : 28,74/73 биста : 25.20/64 рамо : 9.13/23.23 години должина : 31.10/79 биста : 25.98/66 рамената : 9,65/24,54 години должина : 33,46/85 биста : 26,77/68 рамена : 10.08/25.65 години Должина : 35.83/91 Bust : 27.56/70 Shoulder : 10.63/27.06 Years Length : 38.19/97 Bust : 28.74/73 Shoulder : 11.14/28.37 Years Length : 41.34/105 Bust : 29.53/75 Shoulder : 11.65/29.68 Years Length : 44.09 /112 биста : 30.71/78 рамо : 12.01/30.59 години должина : 46.46/118 биста : 31,89/81 рамо : 12.60/32.011 години должина : 50,39/128 биста : 34.25/87 рамена : 13,78/35.0-баби /cm) 0-3 месеци Должина : 20.47/52 Биста : 19,69/50 рамо : 7,87/203-6 месеци Должина : 21,65/55 биста : 20,47/52 рамо : 8.27/216-9 месеци Должина : 22.83/58 биста : биста : биста : биста : биста : биста : биста : биста : биста : биста : биста : биста : 21.26/54 Рамо : 8.66/229-12 месеци Должина : 24.41/62 Биста : 22.05/56 Рамената : 9.06/2312-18 месеци Должина : 26.38/67 Биста : 22.83/58 Рамено : 9.45/24 Specifation Состојба : 100% бренд Newmaterial : Polyester Color : Grey/Dark Bluepattern : Christmas Elk Style : Casual Collar : Cooped Sleeve должина : Longapsplicable Пол : Unisexapplicable пригода : Содржина на затворен пакет1 x Материјал за домашна комбинација : Полиестерска ткаенина, мека и мазна, дише, дишејќи и пријателски за кожата, удобно за абење, и не лесно Деформиран или збрчкан . Уникатен дизајн : Божиќно печатење со долги ракави со едно парче панталони, со патент отворен фронт, обичен и прекрасен . Големина : Родители : S/M/L/XL/XXL; Деца : 2 години/3 години/4 години/5 години/6 години/7 години/8 години/9 години/11 години; Новороденче : 0-3 месеци/3-6 месеци/6-9 месеци/9-12 месеци/12-18 месеци . прилики : Погоден за есен и зима; Божиќ, забава за пижама, секојдневно носење, домашно носење, семејна фотографија, секојдневен живот, итн. Одличен подарок : Нашиот квалитетен сет за пижами е убаво да се биде Божиќ и новогодишно изненадување подароци за вашите драги членови на семејството.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Гимнастички Комплет Прилагодливи Столици За Шипки Вртлив Бројач Висина Ленени Столови Со Кафеава Боја На Грбот

Опис : Нашата столица од 4 парчиња бар ќе ви го исполни животот со радост и текстура Уникатното ленено се�

DEN 1.33