• Обновено
Канцелариски материјал Мијаилима постави креативни канцелариски материјали за корекција на лента за корекција на чипка училишни материјали

Канцелариски материјал Мијаилима постави креативни канцелариски материјали за корекција на лента за корекција на чипка училишни

DEN 239.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

5cm Сите слики на производи се физички, осветлување, компјутерски мониторски разлики олово За разликите во бојата и вистинските производи не се совпаѓаат. 【Услуга】 Ако наидете на какви било проблеми по купувањето на стоката, не двоумете се да не контактирате! Ние ќе се справиме со проблемот за вас за прв пат . Simple и симпатична пластична обвивка, внатрешното јадро може да се замени. Ве молиме, проверете ја нашата табела со големина пред да нарачате .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата