• Обновено
Летни нови жени вертикални ленти постепено промена на маици со кратки ракави

Летни нови жени вертикални ленти постепено промена на маици со кратки ракави

DEN 1.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Летна нова женска вертикална лента постепена промена Голема маица со кратки ракави жени жени : ☀ ☀енски обични кратки ракави маица, обични основни врвови со леопард. ☀ Карактеристики : Летни маички кратки ракави, принт на змија, обични врвови. , Обичен, основен, датум, забава, на отворено, плажа. Лесен различен стил на облека или надворешно носење. Collocation : Лесно за носење со омилените панталони, фармерки, хеланки. Информации за производот : Сезона : Пролет/лето/есен/Винтергер : женска пригода : Dailymaterial : Polyester Stele : Casual, Fashions Leeve должина : Short Collar : V-Neckfit : Fit ture to Sizethickness : Standardhow How да се измиете : Раката за миење на рацете, виси или виси или линиски суво. : 1xwomen's Tops Size Bust Sleevel lenthentxl104cm/40.94''19cm/7.48''71cm/27.95''xxl108cm/42.52'''19.5cm/7.68''72cm/28.35''xxl1112cm/44.09'27'27'27'20.09'27'27. '' Xxxxl116cm/ 45.67''20.5cm/8.07''74cm/29.13''xxxxxl120cm/47.24'''21cm/8.27''75cm/29.53 '' Големина : xlbust : 104cm/40.94'''Sleeve : 19cm/78. Големина : xxlbust : 108cm/42.52'''Sleeve : 19.5cm/7.68'''l должина : 72cm/28.35''Size : xxxlbust : 112 CM/44.09'''Sleeve : XXXXLBust : 116cm/45.67''Sleeve : 20.5cm/8.07''Length : 74cm/29.13''Size : XXXXXLBust : 120cm/47.24''Sleeve : 21cm/8.27''Length : 75cm/29.53'' Size chart : Size : XL Bust : 104cm/40.94 '' Sleeve : 19cm/7.48 '' должина : 71cm/27.95'size : xxl биста : 108cm/42.52 '' ракав : 19.5cm/7.68 '' Должина : 72cm/28.35''size : XXXL биста : 112 CM/44.09 '' 'Sleeve : 20cm/7.87' 'Должина : 73cm/28.74''Size : xxxxl биста : 116cm/45.67' 'Sleeve : 20.5cm/8.07' Должина : 74cm/29.13'size : xxxxx Биста : 120см/47,24 '' ракав : 21 см/8,27 '' Удобна и здиена ткаенина, издржлив и мек материјал, разноврсен и секојдневен, доволно за вашето секојдневно носење и да ве натера да се чувствувате поудобно . Тенок вклопување ја истакнува совршената фигура на жената и е достапно во повеќе големини за да се задоволат потребите на различни жени, што го прави еден од најдобрите избори за есен и зимско носење . прилики : Можете да ги носите овие обични врвови и џемпери на работа, канцеларија за време на есента, зимата, пролетта. Дневно носење, дома, улично носење, датуми, одмор, шопинг, кафулиња и други обични прилики. Овие фустани кошули лесно може да се совпаѓаат со панталони, хеланки, шорцеви и фармерки за стилски изглед во потопло време и да се одржуваат топло во постудено време . Ние користиме висококвалитетни материјали за да ги прилагоди врвовите, ткаенините се меки и пријателски за кожата , давајќи ви убаво искуство со носење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Американец По Раѓање Христијанин По Избор Знаме На САД Инспиративна Христијанка Графичка Маица, Кралска, Голема

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

DEN 1.67

Графичка Америка сè што сакам за Божиќ е мои кучиња персонализирани име за миленичиња и раса женска маица

Прославете ги вашите омилени крзнени пријатели оваа празнична сезона со совршена персонализирана маиц

DEN 367.84