• Обновено
Облека за девојчиња за девојчиња со повеќекратни бебиња, мали деца летни есенски сончеви месечини за печатење на јаки со кратки ракави за кратки ракави + шорцеви по

Облека за девојчиња за девојчиња со повеќекратни бебиња, мали деца летни есенски сончеви месечини за печатење на јаки со кратки

DEN 259.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Детскиот костум со две парчиња обезбедува удобно искуство со носење за вашето дете. Дизајнот на моделот на сонце и месечина го прави модерен и карактеристичен .. Спецификации. Материјал : Памук. Пол : Момци/девојчиња. Сезона : Лето, есен. Дизајн на модели : Сонце/Месечина. Стил : Мода, едноставна. Табела на големини : . Големина (cm) t t t t t t t t t. 70 ttops должина : t30 tbust : t48 twaist : t36 tpants должина : t20.5 t Возраст : t0-3 месеци t. 80 ttops должина : t32 tbust : t50 twaist : t38 tpants должина : t21.5 t Возраст : t3-6 месеци t. 90 ttops должина : t34 tbust : t52 twaist : t40 tpants должина : t22.5 t Возраст : t6-12 месеци t. 100 ttops должина : t36 tbust : t54 twaist : t42 tpants должина : t23.5 t Возраст : t12-18 месеци t. t t t t t. Големина (инч) t t t t t t t t t t. 70 TTOPS должина : T11.81 TBUST : T18.90 Twaist : T14.17 TPANTS должина : T8.07 T Возраст : T0-3 месеци t. 80 TTOPS должина : T12.60 TBUST : T19.69 Twaist : T14.96 TPANTS должина : T8.46 T Возраст : T3-6 месеци t. 90 ttops должина : T13.39 TBUST : T20.47 Twaist : T15.75 TPANTS должина : T8.86 T Возраст : T6-12 месеци t. 100 ttops должина : t14.17 tbust : t21.26 twaist : t16.54 tpants должина : t9.25 t Возраст : t12-18 месеци t. Забелешка : . 1. Сите димензии се мерат со рака, може да има отстапувања од 2-3 см; . 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме што разбравте!. Содржина на пакетот. 1 x мали деца со кратки ракави. 1 x шорцеви. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Обезбедување на квалитет : Направено од висококвалитетна памучна ткаенина за искуство со дишење и здраво носење, безбедно за кожата . Дизајн на едноставен стил : моделот на сонце и месечина додава природно и секојдневно чувство на костумот со две дела, што ја задоволува iosубопитноста на децата за нови things. Two-piece Suit : Short sleeve round collar tops with casual shorts make children energetic and distinctive, effectively relieve the discomfort caused by the hot weather. Various Occasions : Perfect for shopping, travel, family gatherings, outdoor activities, beach, Одмор, секојдневен домашен живот, итн. Одличен подарок : Оваа облека исто така може да се даде како посебен подарок на малото момче или девојче на роденден и други празници.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Трговска марка ликовна уметност Кафена сина III платно уметност по боја пекарница црна мат, дрвена рамка

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

DEN 565.92

Пенкиј Блејзер За Мажи Мажи Цврст Обичен Пресврт Тенок Фит Едно Копче Палта Со Долги Ракави Небесно Син Блејзер

11 "Должина : 72см / 28.93 "Должина : 67.72 "Должина : 70 Секое прашање, ве молиме контактирајте ме, ние ќе го решиме �

DEN 3.33

Кралот Кралицата Пентагон Злато Унис Двојка Појавување На Памук дрес стил Маица Контрастни ленти на ракави

Двојка Појавување Кошула дрес унисекс Човек обработени и печатени Во Сад Постојано е пропишано да се ми

DEN 295.84