• Обновено
Метален знак - Crossfire - гроздобер 'рѓосан изглед

Метален знак - Crossfire - гроздобер 'рѓосан изглед

DEN 159.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нашите метални знаци се гордо направени во САД користејќи силен, долготраен алуминиум. Секој знак е внимателно направен со рака и совршен за секојдневна употреба. Без разлика дали сакате да ја засилите вашата кујна, бања, гаража, човечка пештера, па дури и вашата кабина, овие знаци се вклопуваат. Плус, тие се изградени да издржат каков било вид на време, за да можете да ги прикажете во затворено или на отворено без грижа. Прекрасна сатен, не-сјајно завршување со симулирана „'рѓа“ за да се даде гроздобер ефект на стареење . Надворешно издржливо и водоотпорно . Нежните заоблени агли со четири дупки за монтирање на аголот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Амтдх Женски Трендовски Палацо Панталони Клиренс Градијан Боја Салон Висока Еластична Половината Течни Долги Панталони Плус

Без разлика дали одите на трчање или се дружите со пријателите, можете удобно да ги чувате телефонот, па�

DEN 367.52