• Обновено
Зимски чизми со кроковалк, чизми на глуждот, чисти за глуждот, обични блок -потпетици, да дами чевли канцеларија топло поставување странично зип црвено 8

Зимски чизми со кроковалк, чизми на глуждот, чисти за глуждот, обични блок -потпетици, да дами чевли канцеларија топло поставување

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис : Пол : Womenените : чизми за глуждот, чизми на глуждот, чизми, модни чизми, чизми за блок -потпетици, чизми за потпетици, топли чизми, зимски чизми од типот : цврста боја, кратка плишана наредена : црвена, црна, армија зелена, кафеава (по избор ) Големина : САД 5.5, САД 6, САД 6,5, САД 7, САД 7,5, САД 8, САД 8,5, САД 9 (следете ја табелата со големина за да изберете ве молам) Горниот материјал : Puout Sole Материјал : Композитн Тип : Chunkyfastening : zip Up, чипка Тип на Uptoe : Висина на тркалезна тота : Средна врвна сезона : пролет, есен, зимска коска : секојдневно, дневно, затворено, отворено, празник, работа, забави : 1. Чувајте со најсовремениот мода, заедно со тоа да бидете топло и удобно. Функционален патент и чипка се пријатни додатоци на овие чизми на глуждот со потпетици.2. Овие чизми на глуждот имаат мека кратка кадифен, која ги прилепува нозете за да обезбеди топлина и удобност со секој чекор.3. Силен зафат, добри перформанси што не се скриени, ја подобруваат безбедноста на одење.4. Костум за пролет, есен и зимско носење, случајно, канцеларија, работа, датум, забава, патување, улица, коктел, секојдневно носење и така натаму. Содржина на пакувања : 1 пар чизми за жени (други додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-2 см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Цело мерење во cm и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) Карактеристики : чизми за глуждот за жени, високи потпетици, тркалезна пети, патент со големина и чипка дизајн, со бујна блок потпетица, модни чизми на глуждот . лесни за Носете : Врз основа на дизајнот на патент, за лесно преземање и исклучување, и направете ги чевлите повеќе добри на нозете . Материјал : издржлива не -лизгачка ѓон и ПУ горната, кадифен. Чувајте топло, еколошки и отпорни на абење. Comfortable and fashionable to wear. A GIFT FOR : All she has to do, is slip on these chunky heel ankle booties, and take just one step, and she has captured the attention of everyone. OCCASIONS : Suitable for office, work, шопинг, улица, забава, клуб, одмор, итн. Совршен спарен со фустани, хеланки, фармерки и тексас. Лесно за носење и исклучување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Тајсу Жени Готски Врвови Со Долги Ракави, Кошула Со Скелетни Принтови Опремени Пуловери За Клупска Улична Облека

Женски Готски Врвови Со Долги Ракави Кошула Со Скелетни Принтови Опремени Пуловери за Клупска Улична О�

DEN 1.67

Фрески Насловна Декор Писма DIY 3D Огледало Акрилик Ѕид Налепница Налепници Дома Декор Ѕид Уметност Фреска

26 Букви DIY 3 D Огледало Акрилик Ѕид Налепници Налепници Дома Декор Ѕид Уметност Мурал Опис : 100% Сосема Нов

DEN 0.67

Висококвалитетна Поддршка На Резервниот Радијатор за 2015 Година-Шевролет Приградски-КАПА ГМ1225311Ц ГМ1225311Ц

СЕРТИФИКАЦИЈА : КАПА Сертифициран Труд : 5.0 Материјал : Челичен Дел # : 23259512; 23395889; 84008400; 84195357; 84366722партслин�

DEN 1631.84