• Обновено
Fantaslook женски карирани кошули Фланел Шак јакна со долг ракав копче надолу со маици со кошула

Fantaslook женски карирани кошули Фланел Шак јакна со долг ракав копче надолу со маици со кошула

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Копчињата со фланел надолу за жените е најдобриот избор за вашето секојдневно носење и оди одлично со деловна облека, како што се фармерки, панталони и високи потпетици. Getе добиете многу комплименти кога ќе ги носите овие врвови на женски шари . Кошулите со карирано копче надолу е стилска суштинска облека за жените.33 "- Должина 78cm/30. Може да има отстапување од 1-3 см во различни големини, локации и дел од ткаенини.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Liangchengmei женски случајни карирани карирани волна волна копче надолу надолу со кошула со долги ракави, паднати јакна

Femaleенска блуза, карирана лаптоп со долги ракави со долги ракави Опис : Висококвалитетен материјал, мека

DEN 383.84

Рекреација женска преголема кошула женска фланела карирана мала тежина тенка јакна кошули Раглан со долг ракав копче надолу

13' 'Големина : xxxl САД Големина : 14 Велика Британија Големина : 18 ЕУ Големина : 44 биста : 122cm / 48.95 '' Големина : L

DEN 366.40