• Обновено
Хеланки за жени жени со висока половината јога кратки панталони за спортски шорцеви за јога

Хеланки за жени жени со висока половината јога кратки панталони за спортски шорцеви за јога

DEN 319.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

3 п.п. жени со висока половината јога кратки отворени атлетски јога спортски панталони, можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, сепак може да има разлики во начинот на кој стилот се појавува за време на абењето. Ова зависи од другите физички променливи, на пр. Лична големина на телото, облик на тело, пропорција на екстремитети, висина, итн. Опис : Специјални детали/Дизајн на џеб Дизајн Дизајн што може да се издвојува. Уживајте во поддршката и привлечноста за време на сите активности за секојдневно или тренингот со овие шорцеви. Сезона : Цела сезона Пол : Womenенски стил : Дневен/Обичен материјал : Полиестерска шема Тип : цврста силуета : молив што добивате : 3 x панталони Белешка : Поради можни физички разлики помеѓу различни монитори, фотографијата на производот е само илустративна и може да не прецизно ја рефлектираат вистинската боја на предметот примена на должина на должина 60cm/23.62''84cm/33.07''41cm/16.14''m64cm/25.20''88cm/34.65''42cm/16.54'''l68cm/26.77''92cm/36.2''43cm''43cm/36.2'''43cm''43cm/36.2''43cm/36.2''43cm/36.2 ' '' Xl72cm/28.35''96cm/37.80''44cm/17.32''xxl76cm/29.92''100cm/39.37''45cm/17.72 '' Големина : Swaist : 60 CM/23.62'''ip : 84cm/33.07'l'l lengle : 41cm/16.14''Size : MWaist : 64cm/25.20''Hip : 88cm/34.65''Length : 42cm/16.54''Size : LWaist : 68cm/26.77''Hip : 92cm/36.22''Length : 43cm/16.93' 'Големина : xlwaist : 72cm/28.35''hip : 96cm/37.80'''l должина : 44cm/17.32''Size : xxlwaist : 76cm/29.92''ip Култура и потпетици за масен секси ансамбл, или ладно џемпер за рамо за нешто пријатно, случајно и забавно . пригода : многу препорачана за теретана, фитнес, трчање, тренингот на отворено или кој било вид вежба . Идеја за подарок за паметни празници : Овие стилски и удобни женски хеланки прават одличен подарок за себе или како роденден, годишнина, празник или Божиќен подарок на сопругата . топли хеланки за девојчиња. Sportsенски спортски хеланки. Белешка : Ве молиме, проверете ја табелата со големина на сликите пред да ги купите, благодарам за разбирањето . Работата е направена подобро : Ние ги слушаме повратните информации од клиентите и ги прилагодуваме сите детали за да се обезбеди, вклопи и удобност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Jewelersclub рубин прстен накит за роденден - 0. Карат рубин 14K златен сребрен прстен накит со бел дијамантски акцент - Gemемстон

Живописно парче акцент што свети одвнатре Направено со вистински рубински скапоцени камења, бели дијам

DEN 1.33