• Обновено
Лето лето нова конзервативна конзервативна топла пролетна костим за капење каиш за капење за капење жени

Лето лето нова конзервативна конзервативна топла пролетна костим за капење каиш за капење за капење жени

DEN 1.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

2023 Лето нова конзервативна конзервативна топла пролетна костим за капење, каиш за капење, печатени жени. Материјал : најлон, спандекс. Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате, благодарам!). Тежина на пакет : 270g. Големина на пакетот : 20x15x2cm, (Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате.) Мама и ќерка што одговараат на костими за капење плус големина плус големина костуми за пливање, дното за пливање за пливање за жени со висока намалување на табелата : . Големина : М биста : 102-107см/40.16-42.13 '' половината : 86-92cm/33.86-36.22 '' : 105-111cm/41.34-43.70''Size : L Bust : 107-113cm/42.13-44.49.49 '' WAIST '' WAIST : 92-98cm/36.22-38.58 '' : 111-117cm/43.70-46.06''Size : XL биста : 113-119cm/44.49-46.85 '' 'Ваист : 98-104 CM/38.58-40.94' ' : 117-123 CM/117-123 CM/117-123 CM/117-123 CM/ 46.06-48.43''Size : XXL биста : 119-125cm/46.85-49.21 '' Ваист : 104-110cm/40.94-43.31 '' : 123-129cm/48.43-50.79'size : xxxl Bust : 125-131cm/49.21 -51.57'' Waist : 110-116cm/43.31-45.67'' : 129-135cm/50.79-53.15''Size : XXXXL Bust : 131-137cm/51.57-53.94'' Waist : 116-122cm/45.67-48.03'' : 135-141cm/53.15-55.51 '' Дизајн со високи половини за да се обликува вашето тело и да ве натера да изгледате тенок и фит . Направено од мека ткаенина за брзо сушење, удобно и издржливо . Цветното печатење прави атрактивен и зачудувачки изглед, Ве прави заводливи меѓу гужвите . миење на рацете и виси суво. Препорачајте со ладна вода. Не користете.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Кетрин Маланддрино, женски и женски плус големина, сет за спиење со кратки ракави, 2-парчиња, 2 парчиња

Чувствувајте се стилски во вашата облека за спиење со оваа елегантна јака за спиење поставено од Кетрин

DEN 2.00

Современи моменти од Гербер Бебе и Дете за деца со кратки ракави за кратки ракави и стебла за пливање поставени со UPF 50+,

Подготвени, постави, сонце! Одржувајќи го симпатично со модерни моменти од страна на гарда на осип на Ге�

DEN 1.00

Дорман T2473PR Предниот внатрешен управувач Врв за врски за специфични модели на Nissan, Black Fits Select: 1985- Nissan 720,

Овој крај на врзаната вратоврска на управувачот директно ја заменува оригиналната опрема за врзување н

DEN 3036.16