• Обновено
Panенски панталони бели постелнини панталони за жени затегнатоста панталони џеб случајни плус големина панталони за жени трендовски

Panенски панталони бели постелнини панталони за жени затегнатоста панталони џеб случајни плус големина панталони за жени трендовски

DEN 399.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : S Weist : 63cm/24.80 '' Hip : 103cm/40.55 '' Должина на дното : 90cm/35.43 '' Големина : M Weist : 68cm/26.77 '' Hip : 108cm/42.52 '' 'Должина на дното : 91cm/35.83' '' Големина : l половината : 73cm/28.74 '' Hip : 113cm/44,49 '' Должина на дното : 92cm/36.22 '' Големина : XL половината : 78cm/30.71 '' Hip : 118cm/46.46 '' Должина на дното : 93см/36.61 '' ' Големина : xxl половината : 83cm/32.68 '' колк : 123cm/48.43 '' Должина на дното : 94cm/37.01 '' Големина : xxxl половината : 88cm/34.65 '' Hip : 128cm/50,39 '' 'Должина на дното : 95cm/37.40' ' Големина : xxxxl половината : 93cm/36.61 '' колк : 133cm/52.36 '' Должина на дното : 96cm/37,80 '' Бели постелнина за жени затегнување панталони со панталони со плус големина панталони : 【ткаенина】 65% пакет, 35% полиестер. Ткаенини удобни обични панталони за сите сезони. Мора да имате во вашата гардероба, може да се носи со повеќекратни погледи, одржувајќи стилски во текот Панталоните за половината се избор за работа, канцеларија, датум, одмор, одмор, забава, на отворено, секојдневно, секојдневно носење, шопинг и какви било други прилики во пролет, лето, есен и зима. 【Совети】- Упатство за перење : машина или рака Измијте со ладна вода/виси или линија суво/без белило/без суво чисто. Информациите за големината на секоја марка се различни. Затоа, погледнете ја нашата табела со големина. 【Карактеристики】 Две џебови за симпатичен изглед на фустани, не. Лесно се прилагодува и на и на потпетиците. Pant 【ткаенина】 65% памук, 35% полиестер. Поднесена ткаенина удобни обични панталони за сите сезони. Мора да имате во вашата гардероба, може да се носи со повеќекратни погледи, да ве одржува стилски во текот на целиот ден. Style : daily/Casualsilhouette : slim натпревар : Лесно се спарува со формална кошула, врвови на резервоарот, кратки ракави, елеци, долги ракави, туники, Кардигани или маица за трендовски изглед . пригода : трендовски и модни панталони жени, погодни за јога, спортски, салата, отворено, празник, секојдневно носење на дневна и дневна облека . женски панталони. работни панталони за жени. Обични панталони за жени трендовски. Обични панталони за жени 2023 година. Забелешка : Погледнете ја големината во нашите опис или слики на производи. Ве молиме, не повикувајте се на „Водичот за големина“. Ви благодарам.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Абтел Женски Дуксер Пуловер На Вратот На Екипажот Секојдневни Дуксери Дами Лабави Работни Врвови Бели ХС

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Секојдневен Дуксер, Есенски Есенски Дуксери, Пулове

DEN 288.00

Miabella Women's 3- Carat T.G.W. Круша, небесно-сина топаз октагон, октагон, аметист Стерлинг сребрен дво-камен прстен

Доставете смело со овој шарен миабела круша исечена небосина топаз октагон, розов аметист со два камен �

DEN 2.00