• Обновено
Основни летни фустани за жени лабава памучна вртење на врвен кошула дами дами колено миди сандерс макси фустани

Основни летни фустани за жени лабава памучна вртење на врвен кошула дами дами колено миди сандерс макси фустани

DEN 287.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Womenените со долг фустан, без ракав, вртејќи го копчето со јака надолу, летна забава лето А-линија. Нашиот долг фустан без ракави може да се совпадне со високи потпетици, накит и чанти за да ве направи попривлечни, исто така е совршен подарок за вашите пријатели .. Табела на големини. Големина (CM). S tl length : t125 t tbust : t94. M tl length : t126 t tbust : t99. L tl length : t127 t tbust : t104. Xl tl должина : t128 t tbust : t110. 2xl tl должина : t129 t tbust : t116. 3xl tl должина : t130 t tbust : t122. t t t t. Големина (инч). S tl length : t49.21 tbust : t37.01. M tl length : t49.61 tbust : t38.98. L tl length : t50.00 tbust : t40.94. Xl tl должина : T50.39 tbust : t43.31. 2xl tl должина : t50.79 tbust : t45.67. 3xl tl должина : T51.18 tbust : T48.03. Спецификација. Име на артикалот : Долг фустан. Боја : бела, жолта, светло сина, црна. Материјал : Памук. Големина : S, M, L, XL, XXL, XXXL. Модел : Цврст. Ракав : Без ракави. Јака : јака за свртување. Содржина на пакетот. Долг фустан од 1 парчиња x. Пријателски совети. 1. Ве молиме kindубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме, забележете дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива заради светлината и екранот. Благодарам .. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека ткаенина : Овој женски долг фустан е изработен од врвен памучен материјал, пријателски за кожата, близок, мек и удобен за носење . Дизајн : Овој фустан А-линија е без ракав, јака од вртење, копче надолу, едноставно цврсто цврсто боја никогаш не е надвор од модата, елегантен стил . Достапна големина : Постојат 6 големини : S, M, L, XL, XXL, XXXL, погоден за повеќето жени носат, лабаво вклопување за максимална удобност . Овој летен фустан е Совршено за жени кои носат во многу прилики, како што се обични, дневни, датира, забава, улица, канцеларија, одмор, итн. Пакет и грижа : 1 парчиња х долг фустан. Машинска миење, одвоена од друга облека за да избегнете боење, закачете ја за да се исуши и да избегнете пеглање и белење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Гдфун Мода Еднобоен Џебен Копче Со Тркалезен Врат Лабав Памучен Ленен Летен Фустан Со Кратки Ракави За Жени женски фустани

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 95см / 37.40" Ракав : 27.5 см / 10.83" Рамо : 40см / 15.75" Половината :

DEN 1.67

Frontwalk дами обични v вратот мини фустани цветни печати лабава летна плажа sundress жени линија за празник краток фустан сино

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женст : жени краток мини фустан, обични лабави фустани, лето садрс, боемс�

DEN 415.84

Biayxms Лето Повик Лабава Фустани За Жени Минималистички Еднобојни V-Вратот Краток Ракав Мода Мини Сарафан За Партија Плажа

детали за производот : Женски Летен Секојдневен Фустан Со Цврста Боја Мини Фустан Со Кратки Ракави Со Кр

DEN 271.84

Фустани На плажа За Жена Сарафан Со Висок Врат Женски Летен Принт Шпагети Ремен Обични Фустани Едноставен Фустан

76" должина : 90cm / 35.83" Должина : 88cm / 34 Повик Лето,Лето Жените Повик,Лето се Облекуваат Жените,Сплетам се Обл�

DEN 239.84

Капрезе Женски Кратки Мини Фустани Сарафан Со Еднобојна Боја Фустан За Вратот На Екипажот Широк Црн М Без Ракави

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Фустан Со Туника, Женски Краток Мини Фустан, Женски Летен Фустан, Са

DEN 335.84

Лументо Жени Лабава Кафтан Сарафан Едноставен Без Ракави Кратки Мини Фустани Возбудува Екипажот Вратот Маица Фустан

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Фустан Со Туника, Женски Краток Мини Фустан, Женски Летен Фустан Ти�

DEN 319.68

Фустан Мода Нов Репер ХИМИВЕЈ Женски Летен Фустан На Плажа Без Ракави О Миди Фустан На Вратот Секојдневен Сарафан Разнобоен

Изработен од висококвалитетна ткаенина, овој фустан е удобен за носење и одговара на облините на вашето

DEN 319.84

Летни Фустани За Жени Летни Плисирани Ракави Квадратни Деколте Цветен Принт Фустан Мини Фустан Сарафан

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 2.00

Бомото Дами Маица Фустан Цветни Печати Кратки Мини Фустани V Вратот Сарафан Замав Плажа Портокал XL

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Фустан Со Туника, Женски Краток Мини Фустан, Женски Летен Фустан Ти�

DEN 463.84

Dyegold Sundress За Жени Обична Плажа-Женски Фустани Тркалезен Врат Краток Ракав Памук Лен Со Цврста Боја Макси Сарафан Секојдневен

Можете дури и да се носат во текот како алтернатива на палто, јакна или кошули во пролет, season сезона или д

DEN 255.84

Фустани За Жени Женски Смени Долги Ракави Вратот На Екипажот Графички Отпечатоци Џеб Со Средна Должина Лабави Смени Фустани

КСЦИККД Фустани За Жени Женски Смени Графички Отпечатоци На Вратот На Екипажот Со Долги Ракави Џебни Ла

DEN 495.84

Хаити Жени Чипка Против Вратот Миди Фустани Со Џебови Солидна Боја Летна Плажа Сарафан Боемски Обичен Долг Фустан Без Ракави

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сараф�

DEN 1.67

Денот на женската независност Печатен фустан околу вратот на вратот, без ракави со ракави, удобни лабави фустани

Погледнете ја нашата сопствена табела со големина и можете да ја најдете на нашите слики или од описот �

DEN 2.67

Ниуер Дами Лабава Бохо Миди Фустани Жени Обични Летни Плажа Сарафан Полка Точки Партија Замав Полите Кафтан Долг Фустан

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сараф�

DEN 3.33

Летни Фустани Трендовски Бодикон Ручен Халтер Мини Партиски Клуб Макси Фустан Со Ракави Ситни Бели М

Женски Фустан Bodycon Ruched Мини Партија Клуб Фустан Материјал : памук Боја : како што покажува сликата, (порад

DEN 319.84