• Обновено
Валентински прилагодливи прстени за жени гроздобер прстени за жени прстени за ангажман вечноста на невестинските бендови ореови прстени

Валентински прилагодливи прстени за жени гроздобер прстени за жени прстени за ангажман вечноста на невестинските бендови ореови

DEN 639.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Женски девојки гроздобер срцев прилагодлив прстен накит подарок Опис : Големина на прстенот : прилагодлив дизајн на квалитетот на endhigh за свадба, Денот на вineубените, ангажманот, Денот на мајката и разни прилики. Главна форма на камен : срцев удар вклучува : 1 x прстен Белешка : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е мала различна од бојата на сликата. Ве молиме, дозволете 1-2 см да се разликува како резултат на рачното мерење. Безбедно да се носи ♥ хипоалергичен 925 Стерлинг сребро, без алергија, без никел, поминал строг грант за тест на кожата. Бидете уверени дека овие сребрени прстени се многу безбедни за носење и нема да предизвикаат алергии на кожата. Може да се облече удобно. ? Стилски ♥ ситни и деликатни, овој класичен амбиент со четири по ред има заоблен раб за зголемена удобност. Линиите се едноставни, а деталите се исклучителни, бидејќи ја симболизира големата вистина и loveубов на светот. ? Важна белешка ♥ Стерлинг сребрен прстен е скапоцен накит и многу е лесно оксидиран, ве молиме избегнувајте контакт со корозивни материи, вклучува дневна нега на кожата и козметика. ? Совршен подарок ♥ Тоа е добра алтернатива за скапоцени венчални прстени, елегантен и едноставен дизајн никогаш не излегува од стил. На свадби, ангажмани, Денот на вineубените, забави, родендени или секојдневно, овој сушен прстен секогаш ќе ви даде одличен изглед и секогаш ќе бидете модерни. ? Услуги гаранција ♥ Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања со прстените.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Шармантна накит Твофрам свадба бенд прстен за мажи Comfort Comfort одговара на црна купола тркалезна полирана четкана животна

Иако е ултра симплистички во својот стил, овој бенд за свадбени карбид во машка волфрам никогаш не успев

DEN 2.00

Паткин Менс Камо Камо не'рѓосувачки челик свадбен бенд со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Совршен прстен за секоја пригода, вметнувачот на машката камо свадбена бенд на Моси Дакблинд ви овозмож

DEN 3.33

1- Карат Т.Г.В. Октагон, Роуз де Франс, африкански аметист од круша и Карат Т.В. Тркалезен дијамант 10kt розово злато со 3-камен

Започнете со авантура со овој впечатлив Миабела Роуз де Франс, африкански аметист 3камен невестински се

DEN 4352.00