• Обновено
Налепница на wallидови, скулптура со топење на лижавци, скулптура, модерна декорација на домови

Налепница на wallидови, скулптура со топење на лижавци, скулптура, модерна декорација на домови

DEN 207.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Белешка : Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Избран материјал, силен, долготраен и помала веројатност да зрее или солза, исклучителна изработка; топење на скулптурата на лижавчето, уметнички скулптури, модерен дом Декорацијата : Може да се постави на табели, прозорци и други места што ви се допаѓаат.llipo смола се користи на popsicle за да му се даде реален влажен сјаен ефект. Направени стапчиња. Треба да се очекуваат мала проверка на бојата и формата. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликата.е до рачно изработен, вистинскиот производ може да биде малку поразличен од сликата за слика : Поради разликата во светлината и на екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите . тоа е Направено од добар материјал и издржлив, можете да го ставите насекаде. Добро производство, одличен квалитет, двојно изработка, врвна креативност. Може да се нанесе на која било мазна чиста и сува површина на wallsидови, плочки, стакло, мебел, итн., Не е погодна за валкана или груба површина . ве прават лесен за украсување на вашиот дом и имате ново визуелно влијание.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата