• Обновено
Луксузен метал уметност „Најнови за патенти за патенти“ од епско портфолио, метална wallидна уметност, 16 x24

Луксузен метал уметност „Најнови за патенти за патенти“ од епско портфолио, метална wallидна уметност, 16 x24

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Планот за патенти за гроздобер за јадење 'од епско портфолио. Зачудувајќи допир на нешто уникатно со алуминиумска wallидна уметност од луксуз метална уметност за вашиот дом или бизнис. УВ печатено на алуминиумски панел од 14 инчи и пристигнува подготвени да се обесат десно од кутијата. Шимерот на природниот алуминиум му дава на уметноста навистина уникатно чувство што не може да се удвои. Лебдат нешто повеќе од половина сантиметар од wallидот, вашето уметничко парче без рамка ќе се чувствува светло и воздушно и навистина поп. Димензии : 16.0 "w x 0,13 " l x 24.0 "H високо квалитетна wallидна уметност отпечатена на метал. Не-порозната површина е лесна за чистење. Алуминиумот не 'рѓа, или апсорбира влага, и е непропустлива за УВ-зраците. Современата уметност со живописни бои и извонредна длабочина е подготвена да се дружи со монтирана висечка плоча на задниот дел. Официјалниот американски патент преработен од луксузната метална уметност. Димензии : 16,0 "W x 0,13" L x 24.0 "H. Направено во САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Трговска марка ликовна уметност маслиново гранка iv платно уметност по пекара во боја, бела мат, сребрена рамка

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

DEN 2601.60

Блутут Тастатура На полнење И Комбо На Глувчето Ултра Тенка Тастатура Со Целосна Големина и Ergономски Глушец За Ладна Подлога

Водечки Leadingономски Дизајн Во индустријата Напредниот поликарбонат материјал дава чувство на тешка до�

DEN 1.33

Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Медалјон Жолта Традиционална Област Килими, 6'9'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 2213.76