• Обновено
Нормално е здодевно - голема машка маица, до висока големина 3xlt - фудбалска мајка

Нормално е здодевно - голема машка маица, до висока големина 3xlt - фудбалска мајка

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нормално е здодевно - голема машка маица, до висока големина 3xlt - фудбалска маичка машка машка маица. Класичната удобност ја исполнува бојата со овие мажи. 6 мл. Изгледа одлично дури и миење по миењето. Класично вклопување со подолго тело. Класична ткаенина во тешка категорија. Безбедност зелена : 50/50 памук/полиестер, во согласност со ANSI/ISEA 107. Sport Grey : 90/10 памук/полиестер. Класично вклопување со подолго тело. Нормално е здодевно - голема машка маица, до висока големина 3xlt - фудбалска маичка машка машка маица. Класичната удобност ја исполнува бојата со овие мажи. 6 мл. Изгледа одлично дури и миење после миење . Класично вклопување со подолго тело. Класична ткаенина во тешка категорија. Безбедносно зелено : 50/50 памук/полиестер, во согласност со ANSI/ISEA 107 . Спорт Греј : 90/10 памук/полиестер. Класично вклопување со подолго тело. Беспрекорна двојна игла 7/8 "јака. Запрен врат и раменици. Двоен ракав за игла и долните хем. -Ширтеките обезбедуваат совршено вклопување и мекото чувство неопходно за секојдневно носење . Оваа маица со фудбалска мајка е за мажи и големи мажи како суштинска употреба за секојдневно. Големина Спортски изглед Модерен графички мета додека одите да работите во вашата салата, училиште или да го додадете во вашата гардероба за викенд за да го користите секојдневно. Печатењето е толку трендовски да се има. Ултра лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и ве тера да се чувствувате голема слобода. Лесна и компресибилна за лесно пакување, погодност за слободно време или кој било друг спорт, идеални за активности на отворено. Идеално за активности на отворено. Идеално за активности на отворено. Идеално за активности на отворено. Идеално за активности на отворено. каква било активност; совршена за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанијата, јога, тренингот, обука, теретана, фитнес, изведување на пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подароци за вас, семејство или другар. Совршен за Божиќ, Ден на таткото за тато, Денот на мајката за мајка, идеја за подароци за пријатели, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Подарокот за добредојде дома што ќе го сакаат. Овие се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Дајте им како подарок, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Современи Килими Од Бронзено Кафеава Површина, 7' 10'

Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Современи Килими Од Бронзено Кафеава Површина,

DEN 3.33

Спиење со кратки ракави на чудо на нација со кратки ракави со долги пантами за пижама со очи, 3-парчиња, големини 4- & плус

Таа ќе биде најдобро облечена на нејзината следна забава за дремка во оваа 3парта пижама поставена од Wond

DEN 2.67

Collectionенска колекција на списанија Монте Еспадрил Клин затворен пети Сандал Црно платно ткаенина М.

Чекор во шик стил со колекцијата на списанија Монте Еспадрил Клин затворен пети Сандал Оваа сандала со �

DEN 0.67