• Обновено
Прекрасна секачи за колачиња за венчаница DIY Не'рѓосувачки челик Официјален фустан со бисквит Алатки за печење за невестински ангажман на туш

Прекрасна секачи за колачиња за венчаница DIY Не'рѓосувачки челик Официјален фустан со бисквит Алатки за печење за невестински

DEN 191.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис. Овие секачи за колачиња се алатки за печење во форма. Тие се произведени со врвен материјал за трајна и безбедна употреба на храна. Симпатичниот дизајн ќе му даде на вашата храна за печење нов прекрасен изглед. Можете да го користите за да направите колачиња, бисквит, исечете зеленчук и овошје .. Карактеристики. - Боја : сребро . - Материјал : не'рѓосувачки челик . - Големина : приближно. 8.3x5.5x2cm . - Изработено од безбеден не'рѓосувачки челик, безбедно е за храна, обезбедува квалитет, издржливост и цврста . - можете да ги користите секачите за да ги исечете формите за да украсите колачи за фонтанти или да исечете тесто од колачиња, палачинка, овошје, овошје, Тортилја од брашно, леб и сендвичи, итн. - Не само за колачиња за печење, овој секач за колачиња може да се искористи и за да се намали овошјето или сирењата, или за голем број занаетчиски проекти . - Овој комплет за секачи за свадби е специјално дизајниран за свадба , невестински туш, годишнина, ангажман, итн. - Погоден за свадби, разни романтични тематски забави, правење мали подароци, правење храна и забава повеќе празнични .. Топол совет : Почитуван купувач, како резултат на ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење и слично, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам! Направено од храна безбеден не'рѓосувачки челик, безбедно е за храна, обезбедува квалитет, издржливост и цврста . можете да ги користите секачите за да ги исечете формите за да украсите колачи за фонтанти или да исечете тесто од колачиња, палачинка, овошје, тортилја од брашно, леб и сендвичи, итн . Не само за колачиња за печење, овој секач за колачиња може да се искористи и за отсекување на овошје или сирење, или за голем број занаетчиски проекти . Овој сет за свадби за свадби е специјално дизајниран за свадба, невестински туш, годишнина, ангажман, итн. Погоден е за свадби, разни романтични тематски забави, правење мали подароци, правење храна и забава по празнична.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Урбан Р Жични Слушалки За Во Уво Со Микрофон За Samsung Galaxy M02 со Кабел Без Заплеткување, Слушалки За Изолација На Бучава,

Навистина можете да се потопите во вашите омилени песни во секое време, насекаде.Надградете Го Вашето И�

DEN 2.67

Република 556-717-Hgy-Флорида Југозападниот Државен Колеџ Буканерите Скрипта Crewneck Дуксер, Хедер Греј - Медиум

Флорида Југозападен Државен Колеџ Сценариото На Буканеерс Дуксерот На Екипажот Со Републичка Облека р�

DEN 0.67

Дмкпв Чорапи За Бебиња Зимски Чевли За Бебиња Чизми За Животни Топли Предвокер Мали Момчиња Чевли За Бебиња Чевли За Бебиња

Чорапи За бебиња Зимски Чевли За Бебиња Чизми За Животни Топло Дете Пред Пешачење Момчиња Чевли За Беби�

DEN 0.33

Викакиозе Хемиско Пенкало Хемиско Пенкало, Боја Топчесто Пенкало Притисни Тип Боја Мултифункционален Маркер 10мл

назад на училиште материјали назад на училиште училиште материјали ранец за училиштето училишниот ран�

DEN 1.67

Виси Хамак Кошница Стол Замав Перница Дома Градина Згусне Седиште Перница Затворен Виси Перница Слободен Товарни

Ве молиме внимателно прочитајте го воведот Со Големина пред да нарачате, Без стол, само Перница!!!! ...

DEN 0.67