• Обновено
Sportsенски спортски чорапи со 6 пар кои не се лизгаат без лизгање на јога балетски чорапи, црно

Sportsенски спортски чорапи со 6 пар кои не се лизгаат без лизгање на јога балетски чорапи, црно

DEN 287.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Womenените чорапи по јога кои не се лизгаат без дишење спортски салата за фитнес чорапи. Материјал : Памук. Големина : Погоден за луѓе на возраст од 18-40 години. Тип на чорап : чорапи за јога. Материјал : Памук. Применлив пол : жени. Погодно за местото на настанот : салата, отворено, јога мат. Костум за сезоната : пролет, есен, зима. Направено од памук, отпорна на мирис, антибиоза. Истегнете го памукот горниот дел од чорапите, меки и удобни. Пакет вклучува : . 6 пар чорапи за јога. Забелешка : . 1. Поради различни монитори и светлосни ефекти, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликите. Ви благодарам!. 2. Ве молиме, дозволете 1-3см мерење на отстапување заради рачно мерење. Погоден за луѓе на возраст од 18-40 години. салата, отворено, јога. Направено од памук.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата