• Обновено
Сребрена рамка од сенка Бо

Сребрена рамка од сенка Бо

DEN 1.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Рачно изработена кутија за сенка од сребро дрво за меморијали, богатство на ситници и повеќе до 1,75 инчи длабоки вкупни димензии на кутии за сенка 44.5x32,5 инчи Ширина на обликување : 1,75 инчи Длабочина на зајаци : 1,75 инчи Нашите кутии за сенка се комплетни со акрилични предни акрилици, киселина Бесплатна поддршка од табла за пена и виси хардвер. Хардвер што виси wallид е вклучен за лесна инсталација. Кутијата со сенка може да се прикаже вертикално или хоризонтално.? Гордо обичај направен по нарачка во САД! 41x29 кутија за сенка. Сребро. Дрво со акрилен фронт. Вклучен хардвер. Направено во САД!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

AmericanFlat 8. Рамка на сенка BO во црна боја со мека постелнина - композитна рамка од дрво со отпорно стакло за wallидови

Нашата рамка за црна сенка е совршена за собирање и зачувување на вашите најскапоцени спомени...

DEN 2.33