• Обновено
Yaheetech 24 '' '× 16' 'Grassидни панели за внатрешни и надворешни, зелени

Yaheetech 24 '' '× 16' 'Grassидни панели за внатрешни и надворешни, зелени

DEN 1.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој сет на вештачки панел за шипки е изработен од лесен, но со висока густина PE материјал за време на услугата. Секој панел доаѓа со високи и трислојни лисја од 1,4 '', така што лесно можете да постигнете сигурна приватност и автентичност на бујното зеленило преку 12 парчиња жива ограда. За посилна структура, секоја линија на основата има 23 решетки (споредено со 17 решетки на пазарот). Овие вештачки жива ограда од 12 парчиња се карактеризираат со 384 трислојни грмушки лисја по панел за да ви обезбедат приватност и автентичност на бујното зеленило. Со дебелите и животни лисја, нашите панели за шипки се идеални за создавање живописен, прекрасен и приватен релаксирачки простор во вашата градина, внатрешен двор, двор, а исто така и жив додаток на декорација на домови/продавници. Yaheetech 12pcs 24 '' × 16 '' Trassидни панели за внатрешни и отворени, зелена : количина : 12 парчиња. Боја : Зелена. Материјал : ЈП. Димензија за секој панел : 24 '' l × 16 '' w × 1,4 '' Дебелина. Тежина на испорака : 14,8 lb. Тежина на артикалот : 11 lb.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Држачи на олимписки плочи на Барбел, приврзаност за FM-7000FW и гориво FM-FL905Q серија за напојување на сквоти, црни

Држачот на плочата со капа на капаче Барбел може да складира до 300 фунти олимписки плочи, кои беа дизајни

DEN 0.67

Винвуд студио типографија и цитати платно уметност печати „сите облаци од соништата“ цитати и изреки - виолетова, бела боја

Нашата платно уметност е внимателно завиткана со слој на завиткување на смалување што ја штити површин�

DEN 2.67

Womуалај Женски Обични Чевли Плажа Сандали Ремен Тока Рамна Сандала Мода Удобност Жени Дами Лето Беж 7

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женствен Стил : Рамни Сандали, Летни Сандали, Сандали На Плажа, Секојдне

DEN 255.84