• Обновено
Ketyh-Chn јакна за мажи Бизнис Солидни блејзер палта со долги ракави лабави јакни црна, л

Ketyh-Chn јакна за мажи Бизнис Солидни блејзер палта со долги ракави лабави јакни црна, л

DEN 0.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Јакна за мажи Бизнис Солидни блејзер палта со долги ракави лабави затворени јакни. Табела за миење машини : . Големина : L BUST : 112 CM/44.09 '' 'Рамо : 46.5cm/18.31' 'Sleeve : 65.5cm/25.79' 'Должина : 66cm/25.98''Size : xl биста : 116cm/45.67' 'рамена : 48cm/18.90' '' Sleeve : 67cm/26.38'' Length : 68cm/26.77''Size : XXL Bust : 120cm/47.24'' Shoulder : 49.5cm/19.49'' Sleeve : 68.5cm/26.97'' Length : 70cm/27.56''Size : XXXL Биста : 124cm/48.82 '' Рамената : 51cm/20.08 '' ракав : 70см/27,56 '' Должина : 72см/28,35 '' Материјал : 65% полиестер/35% памук, изработен од мека и удобна ткаенина, Jerseyерси Книт ватенка, ватирана поставеност, ватенка со ватенка, ватенка, ватенка, ватирана обвивка, ватенка, ватенка, ватирана обвивка, Ве одржуваме топло и удобно во студена зима. Карактеристики : Цврста боја, целосна патент, вратот на екипажот, тенок вклоп, дијамантски ватиран дизајн, 1 џеб на рака, 2 странични џебови, еластични манжетни и полите. Едноставен, но класичен дизајн, ватиран јакна за дијаманти со дијаманти, ве прави посоодветни и убави во толпата. Повод : Одлично за секојдневно носење, датум, забава, клуб, одмор, работа, тренинг, прослава и така натаму. Модна ставка во есен и зима, совршени подароци за семејства, сопруг, пријатели во Божиќ, Денот на благодарноста. Моден натпревар : Парот со маици, џемпер, фармерки, слаби панталони., Џемпери и чино. Зачинете ја облеката со незгоден и стилски изглед. Класична и топла бомбардерска јакна за оваа есен и зима. Грижа за облека : миење на рацете или миење на машината. Се препорачува топла вода и висат суво.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата