• Обновено
Градина светло соларни градинарски светла, соларни светла отворена градина градина соларни светла, светла соларна градинарска светлина на отворено декоративни з?

Градина светло соларни градинарски светла, соларни светла отворена градина градина соларни светла, светла соларна градинарска

DEN 447.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Garden Light Solar Garden Lights, Solar Lights Outdoor Garden Garden Solar Lights, Solar Garden Lights Outdoor Decorative for Garden Deck Specification : Feature : Type : solar courtyard lamp Protection grade : IP44 ABS material to prevent light from rainwater Act as deck light, fence post light, или пејзаж ламба со јасни и елегантни такси за дизајн со сонце и автоматски се вклучува во темница како прекинувач вклучено Спецификација : Опции : Бела светлина, топла светлина Боја : Како материјал за слика : АБС Извор на светлина : LED оценета моќност : 0,75 W напон : 2,4 V Времетраење на сонцето : 8 H IP одделение : IP44 : приближно. 145x145x130mm/5.7x5.7x5.1in : 50000 H Тежина : Прибл. Список на пакети 356 G : 1 x ламба 2 x завртки 1 x Прирачник Тип : Сончева ламба за двор. Оценка за заштита : IP44. ABS материјал за да се спречи светлина од дождовница. Дејствувајте како светлина на палубата, светлина на оградата или пејзажната ламба. Со јасен и елегантен дизајн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата