• Обновено
Дното на блуза половина висока јака со долги ракави Основни врвни жени есенски зимски кадифе чиста кошула за дното на бојата

Дното на блуза половина висока јака со долги ракави Основни врвни жени есенски зимски кадифе чиста кошула за дното на бојата

DEN 1.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис : Блуза со половина висока јака може да ви обезбеди вратот многу потопло. Носењето на оваа задебелена кадифена блуза може да му понуди на вашето тело многу потопло. Едноставна женска кошула за дното на пулвер со цврста боја е совршено спарена со слаби хеланки, фармерки, панталони за стилски изглед или со палто надвор во студените денови. Промиум Кадифениот материјал ги прави жените врвни по меки, дише и удобен за носење. Нашиот производ е Достапни во повеќе големини, тие се 2xl, 3xl, xl, l, m, s. Блузата со дното е погодна за слободно време, излегување, враќање на училиште, семејство, датира, собирање, работа, шопинг и дневно носење. Име на ИТИМ : Име на дното на блузматеријал : Velvet Style : Fashion Gender : Womensize Type : Regulartop Должина : РедовноКолерорен тип : половина висока кола со должина на колачи : Долг ракав : Пролет, есен, зимски производи : Цврста боја, еластична, детали за мекоза : Големина : S, биста : 78 CM-86 CM/30.7 "-33.9 ", Должина на облеката : 58cm/22.83 ", ракав : 57см/22.44 "(Приближно) Големина : М, биста : 82cm-90cm/32.3 "-35.4 ", должина на облеката : 59см/23.23 ", ракав : 58см/22.83 "(приближно.) Големина : L, биста : 86cm-94cm/33.9 "-37 ", должина на облеката : 60cm/23.62 ", ракав : 59cm/23.23 " (приближно) Големина : xl, биста : 90cm-98cm/35.4 "-38,6 ", Должина на облеката : 61cm/24.02 ", ракав : 60cm/23.62 " (приближно.) Големина : 2xl, биста : 94cm-102cm/37 "-40,2 ", должина на облеката : 62cm/24.41 ", ракав : 61см /24.02"(approx.) Size : 3xl, биста : 98cm-106cm/38.6 "-41.7 ", Должина на облеката : 63cm/24.8 ", ракав : 62cm/24.41 " (приближно. На нашата табела со големина и изберете ја соодветната големина. Да се ​​направи разликата во поставувањето на светлината и на екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Пакетот вклучува : 1 x облека за блузи, додатоци за чевли жени жени облека врвни жени. Ве молиме, погледнете ја нашата сопствена табела со големина, прочитајте внимателно, можете да го најдете на нашите слики или опис. , патување, модна улична облека, секојдневно носење, ве прават мода и привлечна. Сакана од современи жени, оваа класична облека е најдобриот избор за себе и како подарок за вашите најблиски. Мека ткаенина за удобен женски допир, совршена за пролет, лето, есен, зима. Супер меко, строги и лесни, можат лесно да се облекуваат или да се облекуваат . Внимателноста : Грижа за облека : Машинска миење и миење на рацете.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Еккаме Женски Блузи, Маици И Блузи Дозвола Женска Печатена Маица Со Кратки Ракави Преголеми Летни Врвови Греј М

Женски печатени маици со кратки ракави карактеристики : 1 Изработено од лесна ткаенина што дише, течна и

DEN 207.84

Женски Шифон Еднобојни Блузи И Врвови Летни Секојдневни Туники Врвови Плус Големина Ливчиња Ракав Маица Екипаж Блуза

Тоа ќе биде совршен подарок за вашата девојка, сопруга, мама, тетка, баба или вашите најдобри пријатели!П

DEN 255.84

Лидијаунистар Тајм И Тру Aut Женски Врвови Со Долги Ракави Женски Модни Печатени Лабави Маици Ракави Блуза Кружен Врат Обични

Женска Мода Печатени Лабава Маица 3 / 4 Ракави Блуза Круг Вратот Повик Tops Features : 1.It изработен е од материја

DEN 191.84

Бели Маици За Жени Летен Ден На Независноста Американско Знаме Шема На Срце Графички Врат На Екипажот Основни Маици За Туника

€ Клучни Зборови} Широки Кошули За Вежбање Жени; Вежбајте Кошули Жена Долг Ракав; Женски Кошули Облечен�

DEN 431.84

Chama V вратот Хенли кошули за жени со кратки ракави плетени тунични врвови кауза на кауза на блуза до блуза

Класичен моден женски туничен врв за тие жешки денови на летото Направено од лесна, истегната и дише тка

DEN 287.84

Намалени Жени Плус Големина Блузи Печатени Лабава Маица Средна должина Ракави Основни Блуза Круг Вратот Салон Блузи, Сива

Ироинид Намалени Жени Плус Големина Блузи Печатени Лабава Маица Средна должина 3 / 4 Ракави Основни Блуз�

DEN 287.52

Тифун Женски Блуза Врвот, Плус Големина Блузи За Жени, Женски Среќни Нови Години Печати О Вратот Маица Долг Ракав Обична Блуза

Женски 2021 Среќни Новогодишни Принт О Маица За Вратот Лежерна Блуза Со Долг Ракав Можеме да гарантираме �

DEN 191.84