• Обновено
Инктастичен господин Марди Грас со младинска маица на круната и точките

Инктастичен господин Марди Грас со младинска маица на круната и точките

DEN 1.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оставете го вашето малечко да слави дебел вторник во стил. Господине Марди Грас со младинска маица Круна и Дот, совршена за мали момчиња кои ја сакаат храната и свеченостите што доаѓаат со Марди Грас. Нека добрите времиња се тркалаат во трајна маица што ги носи децата од училиште за да играат во неверојатна низа бои. 5,0 мл., Пред-смарт 100% памук. Беспрекорна 1x1 јака на ребра. Младинска маица. Инктастичен господин Марди Грас со круна и точки Дете маица со кратки ракави Машки гроздобер зелена xs. Оставете го вашето малечко да слави дебел вторник на свој начин со овој симпатичен дизајн на господинот Марди Грас . 5,0 мл., Пред-смарт 100% памук. Пепел е 98/2 памук/полиестер, а атлетскиот Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и сите ретро бои се 50/50 памук/полиестер. Беспрекорна 1x1 јака на ребра. Детски забавни прослави Фестивал Newу Орлеанс Луизијана Нола празник крал торта, деца, деца од облека, облека за облека тинејџер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата