• Обновено
Wallидна часовник од дрво бар wallидна уметност се подобрува со старосно грозје околу мала батерија управувана

Wallидна часовник од дрво бар wallидна уметност се подобрува со старосно грозје околу мала батерија управувана

DEN 383.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Додадете допир на гроздобер одблесок на вашиот дом за дома со рустикален дрвен батерија на BWC, дрвена батерија, управуван од wallиден часовник. Овој часовник има лесно потресено обоено дрво часовник за дрво со печатење со арапски броеви за рустикален ретро изглед. Часовникот исто така доаѓа со прицврстена wallидна закачалка за лесна инсталација. Мерките на часовникот со дијаметар од 12 инчи и е совршена големина за над мантил или како акцент за вашата кујна, спална соба, канцеларија или дневна соба. Гроздобер часовникот на BWC е управуван со батерија и бара единечна батерија АА (не е вклучена ). Купете го вашиот BWC Рустикален антички wallиден часовник за себе или дајте го како подарок за Божиќ, родендени и домаќинки. “. Покажете го вашиот стил со овој атрактивен добро изграден wallиден часовник со 1/2 инчен дебел цврст изграден часовник од дрво од бреза. Голем број го олеснуваат читањето, но и зачувувањето на убавата wallидна уметност. Квалитетно движење на кварц со тивка крлеж. Добар додаток во вашиот дом како бар -украс за украси на пештери или која било друга просторија во домот, бидејќи тие се удвоени како wallидна уметност. Тие прават пештера на добар човек, ден на татковци, подароци за годишнина, подароци за домаќинство, подароци за роденден, подароци за мајки и др. Подароци итн. Едноставен декор за дома за да го осветли вашиот дом. Овие автентични часовници со цврсто дрво имаат видливо жито од дрво, а понекогаш и дрвен јазол овде и таму додавајќи ја убавината и оригиналноста на секое парче. Упатства вклучени за поставување на времето на вашиот часовник. Гроздобер wallид Висечкиот часовник е управуван со батерија и бара единечна батерија АА (не е вклучена). Едноставен декор за домови за да го осветли вашиот дом. Овие автентични часовници со цврсто дрво имаат видливо жито од дрво, а понекогаш и дрвен јазол тука и таму додавајќи ја убавината и оригиналноста на секое парче. Инструкции вклучени за поставување на времето на вашиот часовник. Часовникот за винтирање на гроздобер wallид е управуван со батерија и бара единечна батерија АА (не е вклучена).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Божиќни Фустани Со качулка За Жени Мода Симпатична Ирваси Лос Печатење Дуксер Со Долги Ракави Дуксери Мини Фустан Со Џебови

Божиќни Фустани Со Качулка За Жени Мода Симпатична Ирваси Лос Печатење Дуксер Со Долги Ракави Дуксери М

DEN 2.00

Детето на моето дете на Картер девојки и девојчиња за деца плетени хеланки, 3-пакувања, големини 12м-5Т

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

DEN 374.24

Студената индустрија на крајбрежните приморски чамци со одморени едра црна врамена, 30, дизајн од Мелиса Хајат ДОО

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

DEN 1119.84

Pantssaver Custom Fit Automotive Floor Mats за Линколн МКТ Цела временска заштита за автомобили, камиони, SUV, комбе, тешка

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под подот поставен за Линколн МКТ 2020 : Дизајни�

DEN 1439.84