• Обновено
Ратан клип градина лента за мека градина поддржувач на повеќенаменска повеќенаменска зелена зелена боја

Ратан клип градина лента за мека градина поддржувач на повеќенаменска повеќенаменска зелена зелена боја

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Градина лента за растителни меки градинарски растителни врски со лента Поддршка за повеќенаменска повеќенаменска повеќе за оваа должина : (Long125cmx1.2cm), 1 ролна. Направено од мек најлон, а прицврстувачите за ленти за кука и јамка е безбедна и еколошка алтернатива, така што нема да го оштети растението или предметите кога се врзани заедно. Површината на дебелите јамки и површината на тврдите куки се врзани едни со други. Така што адхезијата е силна и издржливоста е добра. Подебели врски со палт со зафат, ги чува цвеќињата и растенијата ставени, поддржани и безбедно склучени заедно. ã Двоен еднострана употреба на меката страна навнатре ги штити деликатните корени на растението. Дури зачудувачки, вртењето на грубата страна навнатре го зголемува триењето и ги држи подебелите садници во место-повторна употреба и прилагодлива на. Крај на сезоната на растење или секое време не ви требаат растителни врски, можете да ги соберете и да ги ставите во кеси за пакување. Отворањето на нашите торби е запечатено со еднократно патент, кој може ефикасно да го избегне и продолжи услужниот живот на силниот отпор на ветер, а дождот обезбедува стабилност и поддршка на растенијата во силно време. Силниот, но сепак нежен, материјал ги држи растенијата без да ги оштети стеблата, содржината на пакетот : 1x растителна лента за градинарска лента за растителни меки градинарски растителни врски со лента за поддршка на повеќенаменска повеќенаменска повеќе за повеќекратна повеќенаменска должина : (Long125cmx1.2cm), 1 ролна. Направено од мек најлон, а прицврстувачите за ленти за кука и јамка е безбедна и еколошка алтернатива, така што нема да го оштети растението или предметите кога се врзани заедно. Површината на дебелите јамки и површината на тврдите куки се врзани едни со други. Така што адхезијата е силна и издржливоста е добра. Подебели врски со палт со зафат, ги чува цвеќињата и растенијата ставени, поддржани и безбедно склучени заедно. Ã Двокреветна употреба Врската на меката страна навнатре ги штити деликатните корени на растението. Дури зачудувачки, вртењето на грубата страна навнатре го зголемува триењето и ги држи подебелите садници во место. Offereable & прилагодливо на крајот на сезоната на растење или секое време не ви требаат растителни врски, можете да ги соберете и да ги ставите во торби за пакување. Отворањето на нашите торби е запечатено со еднократно патент, кој може ефикасно да го избегне и продолжи услужниот живот на силниот отпор на ветер, а дождот обезбедува стабилност и поддршка на растенијата во силно време. Силниот, но сепак нежен, материјал ги држи растенијата без да ги оштети стеблата, содржината на пакетот : 1x растителна лента.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Tuphell Industries три крави сезонски цветни круни животни и инсекти сликање бело врамен уметнички печатен wallид уметност

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee...

DEN 3.33