• Обновено
Tomshine Покрив Решетката Багаж Превозникот со бар ЗА RC Роботот Аксијален SC Д-Tamiya HSP RC Автомобил Делови

Tomshine Покрив Решетката Багаж Превозникот со бар ЗА RC Роботот Аксијален SC Д-Tamiya HSP RC Автомобил Делови

DEN 3.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики : . Овој Центар за Раб На Тркалото со Монистра од 1,9 инчи е совршено прилагоден за 110 Rc Роботи, како ШТО Е SCX10 CFX 4 Hsp Redcat Tamiya Hpi axial. Изработен од висококвалитетен метал, производот е потрајни и цврсти. Дизајн на монистра, подобро да ја затегнете врската помеѓу раб и тркало. Центар за раб на тркалото со монистра со супер тежина за да му помогне на роботот да ја фати земјата. Новиот изглед и извонредната изработка ги прават роботите попривлечни. Спецификација : . Име на ставка : 1.9 Инчен Центар На Тркалото Раб Монистра. За : 110 РК Роботот Автомобил. Боја : Црна Сребрена/ Златна (опционално). Материјал : Метал. Големина : надворешен дијаметар : 55мм; ширина : 2,8 см;. Тежина : 100гр (1 парчиња). Големина на пакетот : 15,5 х 7,5 х 3,5 см. Тежина на пакетот : 211гр. Пакет листа : . 2 x 1.9 Инчен Тркало Центар Раб Монистра. Забелешка : може да има одредено отстапување поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. Алуминиумска легура, издржлив и багажник на покривот со шипка. Едноставно, но стабилно за инсталирање. ИМА RC CH3 контролирање на флеш режим. Користење на приемникот како напојување. Погоден за 110 RC Роботот Аксијален SCX10 D90 110 -4 Tamiya HSP RC Автомобил Делови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ПРЕДНО Тркало CVD Погонско Вратило Лесно За Инсталирање Издржливо Стабилно RC Погонско Вратило ЗА АВТОМОБИЛ ЗА УДР, CVD Погонско

Функција : 1 Изработен е од метален челик, цврст и издржлив, добра отпорност на топлина и долго време на у�

DEN 959.52

за 1: Рк Автомобил Целосна Надградба Резервни Делови Метал Ц Чаша За Управување Замав Рака Централна Погонска Оска Црвено

и висок квалитет Стабилна работа Лесна за употреба Фина и издржлива изработка во употреба Надградете Д�

DEN 719.84

Кајануо Назад Во Училиште Дозвола Играчки И Машки Женски Глас Менувач Звучник Мини Мулти-Фреквенција Смешни Токи Токи

Машки И Женски Звучник За Менувач На Глас Мини Мултифреквентни Смешни ТокиТоки Опис : Користете го овој

DEN 2.33

РК Делови За Надградба На Автомобили, Мала Тежина Рц Центар За Тркала Алуминиумска Легура За Хсп Црвено

1 / 10 Рц Делови За Надградба На Автомобили, 8 парчиња Мала Тежина Рц Центар За Тркала Алуминиумска Легура �

DEN 575.84

Електрични Играчки Симулација Блескав Меч Електрична Опрема Видов Едукативни Играчки За Момчиња Девојки, Зелена

Детски Електрични Играчки, Симулација Блескав Меч / Електрична Опрема Видов Опис : висококвалитетен ма�

DEN 287.84

Amonsee RC Автомобил Заден Шок Монтирање, 2set RC Автомобил Заден Шок Планината Разумни Заменливи Пластични Црни Далечински

Функција : 1 Разумен Дизајн : задниот шок на автомобилот РК има разумен дизајн за да ја направи инсталаци�

DEN 367.84