• Обновено
Дрвена Ѕвезда Дрво Парчиња Занаети Свадба Име Тагови Рустикален Маса Украси Исечоци Украси Виси Орнаменти

Дрвена Ѕвезда Дрво Парчиња Занаети Свадба Име Тагови Рустикален Маса Украси Исечоци Украси Виси Орнаменти

DEN 303.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Описr. r.ова Е пакет симпатичен и исклучителен висечки приврзок направен од дрвен материјал. Може да ги користите за украсување на вашиот дом, канцеларија, кафуле и насекаде. Пентаграм со дизајн на мали дупки ЗА удобен висечки приврзок САМ. Погоден за Новогодишна елка, прозорец, врата или само за материјали за закачување подароци.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : како што е прикажано.р. - Материјал : Дрво.р. - Големина : околу 8 х 8 х 0,25 см.р. - Симпатична ѕвезда дизајн на пентаграм, изработен од врвен материјал, се одликува со одлична изработка.р. - Дојдете со висечко јаже и дизајн на мини дупки на површината на приврзокот, лесно виси САМ.р. - Совршен За прикажување На Елка или виси на вратата, прозорецот . р. - Пренослив И практичен висечки приврзок, еднократно, не е лесно да се избледи и деформира.р. - боја На цврсто дрво и тие можат ДА послужат КАКО САМОСТОЈНИ материјали за сликање. Тоа навистина може да помогне да се создадат посебни и незаборавни моменти за вас и вашите пријатели. Симпатична ѕвезда дизајн на пентаграм, изработен од врвен материјал, се одликува со одлична изработка. Дојдете со висечко јаже и дизајн на мини дупки на површината на приврзокот, лесно виси САМ. Совршен за прикажување На Елка или виси на вратата, прозорецот. Пренослив и практичен висечки приврзок, еднократно, не е лесно да се избледи и деформира. Боја на цврсто дрво и тие можат ДА послужат КАКО САМОСТОЈНИ материјали за сликање. Тоа навистина може да помогне да се создадат посебни и незаборавни моменти за вас и вашите пријатели.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Каролини Богатства SC9783GF Норфолк Териер Кутре Зимски Снегулки Знаме Градина Големина, Градина Големина, повеќебојни

Каролини Богатства SC9783 GF Норфолк Териер Кутре Зимски Снегулки Знаме Градина Големина, Градина Големина

DEN 143.68