• Обновено
Модвеј Елкена Украсен Гроздобер Цветен турски тепих Во Сина И Крем

Модвеј Елкена Украсен Гроздобер Цветен турски тепих Во Сина И Крем

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направете софистицирана изјава со Килимот На Елкена Потресена Гроздобер Цветна турска област. Шарена со раскошно ажурирање на класичен дизајн, Елкена е издржлив машински ткаен полипропилен и мек кадифено кадифено предиво од предиво, кој нуди широка поддршка. Комплетно со зафатено гумено дно, Елкена ги подобрува традиционалните и современите модерни декори додека ја надминува секојдневната употреба. Одликувајќи се со гроздобер дизајн на цветни решетки со текстура со низок куп, овој раскошен тепих за погранична област е совршен додаток во дневната соба, спалната соба, влезот, кујната, трпезаријата или семејната соба. Елкена е тепих отпорен на дамки погоден за семејството со лесно одржување. Редовно вакуумирајте и исчистете го местото со разреден сапун или детергент по потреба. Создадете удобен простор за играње за деца и миленичиња додека го заштитувате вашиот под од излевање и тежок мебел со овој безгрижен декор ажурирање за области со голем сообраќај во вашиот дом. Модвеј Елкена Украсен Гроздобер цветен турски Килим со Површина 8х10 Во Сина И Крем.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Подобри Трендови Шенил Цврст Полиестер 30 x50 Овален Плетен Килим, Внатрешна Употреба, За Возрасни-Виолетова

Направете вашите ентериери да изгледаат луксузно и дајте им пријатно чувство со Оваа Цврста Колекција �

DEN 1.00

Подобри Трендови Портланд Плетенка Реверзибилна Внатрешна Површина Комунални Килим, Волна, 72 108 Овална, Морнарица

Направете вашите ентериери да изгледаат луксузно и дајте му пријатно чувство со Оваа Портланд Шенил Ко�

DEN 1.33

Рагсотски Теписи Рачно Тафтуван, Современ Тепих Од Подот Од Волна За Дневна Соба Спална Соба, Злато, Беж, 4 'х6'

Описи Опис На Ткаење : ткаењето на рачно тафтуваниот килим е сосема различно од она на рачно плетените и

DEN 1737.76

Лулшоу Божиќни Украси Божиќен Цртан Филм Домашна Врата Мат Абсорбента Мат Дневна Соба Кујна Подна Подлога

Божиќ Цртан Филм Домашна Врата Мат Абсорбента Мат Дневна Соба Кујна Кат Матфеат : божиќ дома декорација

DEN 3.33