• Обновено
Маица од 4 јули За Жени Плус Големина, Летни Врвови За Жени Ретро Цветни Печатење На Екипажот Вратот Кратки Ракави Маица Опуштено Вклопување Пуловер Маица Основни Т

Маица од 4 јули За Жени Плус Големина, Летни Врвови За Жени Ретро Цветни Печатење На Екипажот Вратот Кратки Ракави Маица Опуштено

DEN 372.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете Лесно Да Го Стилизирате Со Хеланки, Фармерки, Шифон Кардиган, Палто, Јакна Или Пар Јога Панталони.Материјалот има дарежлива количина на истегнување и меко чувство на желбата.П4 : Како да ја изберете големината?А4 : можете да се повикате на нашата табела со големини што ја дадовме во питурите и исто така да се повикате на прашањето и одговорот на купувачот.Големината може да има малку неточност поради рачна мерка. Тоа е многу меко, пријателско за кожата, удобно за носење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата