• Обновено
Мастеркрафт Лср Гранд Туринг Цела Сезона 215 60Р 95Х Патничка Гума

Мастеркрафт Лср Гранд Туринг Цела Сезона 215 60Р 95Х Патничка Гума

DEN 0.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мастеркрафт Лср Гранд Туринг 215/60Р16 95ховервју Големата Турнеја НА ЛСР Од Мастеркрафт е гума за сите сезони која е наменета за употреба на патнички возила и им нуди на возачите силна влечна сила во суви, влажни и лесни снежни услови. Асиметричната шема на шарите и крутите елементи на шарата го подобруваат ракувањето и влечењето на сувите патишта, а внатрешната страна на шарата На Лср Гранд Туринг ги оптимизира перформансите во влажни и лесни снежни услови со брзо исфрлање на водата од гумата. Дизајниран за употреба на патнички возила. Асиметричната шема на шарите и крутите елементи на шарата го подобруваат ракувањето и влечењето на суви патишта. Внатрешната страна на шарата ги оптимизира перформансите во влажни и лесни снежни услови со принудување на вода и кашест снег од шарата. Профилот на новата генерација помага да се промовира подолг век на траење со одбрана од нерамномерно абење. Карактеристики Контрола На Стабилноста Пиење За подобрување на ракувањето во влажни и суви услови. Големина : 215/60Р16. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2019-20 Нисан Алтима С 2022-23 Фолксваген Таос Комфортлајн 2021-22 Нисан Алтима СЕ 2006-07 Субару Форестер Х Л.Л. Бин Издание 2003 Субару Форестер ХС 2005 Субару Форестер ХС Л. Л. Бин Издание 2012-14 Фолксваген Пасат Трендлајн ТДИ 2004 субару форестер Xt 2009-10 Мицубиши Галант Ес 1998-2002 Субару Форестер С 2008 СУБАРУ ФОРЕСТЕР 2.5 Х 2004-08 Мицубиши Галант Де 2016-21 мазда цх-3 Гх 2016-19 Фиат 500х Поп 2013 Фолксваген Буба Комфортлајн 2000 линколн лс база 2023 Нисан Алтима С 2015-17 Фолксваген Буба Трендлајн 2001-02 Линколн Лс лсе 2011-12 Мицубиши Галант Фе 2019 Фолксваген Буба ВОЛФСБУРГ Издание 2000-01 Мазда Мпв Ес 2018 Фолксваген Буба Брег И Повеќе - ДОДАДЕТЕ ЈА Вашата возило до нашиот додаток за вклопување за проверка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата