• Обновено
Прилагодена Капка Со целосна Големина Завиткајте Околу Цврсто Здолниште Со Кревет Со Прилагодлив Еластичен Ремен Микрофибер Ткаенина Бледнее И Прекривка На Рамк?

Прилагодена Капка Со целосна Големина Завиткајте Околу Цврсто Здолниште Со Кревет Со Прилагодлив Еластичен Ремен Микрофибер

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Колекцијата На Ди Го нуди најдоброто здолниште на пазарот бидејќи е направено од најдобриот материјал. Ние уверуваме 100% микрофибер со врвен квалитет за вашето крајно искуство со удобност. ЛУКСУЗНА ТКАЕНИНА ОД МИКРОФИБЕР : - Ова здолниште Со Целосна големина Е направено од ткаенина од микрофибер нежно избришан и скроен изглед. Ткаенината е отпорна на прашина и дамки, без брчки и исклучително мека и мазна.Мерење На Здолниште во Кревет со целосна големина : 54" Х 75 " Инчи Со Должина На Капка од 19 инчи Никогаш НЕ КРЕВАЈТЕ ГО ДУШЕКОТ : - Душеците можат да бидат исклучително тешки и незгодни за подигнување. Нашиот револуционерен дизајн на здолниште во кревет го прави облекувањето и отстранувањето на здолништето во кревет парче торта. Нашиот уникатен дизајн може да се додаде во вашиот кревет за само неколку секунди.ПРИЛАГОДЕН ДИЗАЈН : - современите карактеристики на дизајнот и лесно се координираат со постојната постелнина. Ткаенината од микрофибер може да се пере во машина, отпорна на брчки, брза боја и претходно намалена.ОДГОВАРА НА ВАШИОТ КРЕВЕТ : - никогаш не кревајте го здолништето за кревет за душек е дизајнирано да одговара на сите стандардни кревети во соодветната големина и е компатибилно со голем број прилагодливи кревети.ЛЕСНИ УПАТСТВА ЗА НЕГА : - Направени од микрофибер ткаенина, едноставно машинско перење. Брзо се суши на суво ниско ниво. Отпорен на брчки и Избледување, потрајни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Студените интрини пустински планински изгрејсонце пејзаж Топло теракота тонови, 30, дизајн од Тејлор Шенон Дизајнс

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 0.67

Главата Случај Дизајни Масло Масна Отпечатоци Калеидоскоп Мека Гел Случај Компатибилен Со Apple iPhone 13

Главата Случај Дизајни Масло Масна Отпечатоци Калеидоскоп Мек Гел Случај Компатибилен Со Apple i Phone 13 не и

DEN 319.04

Tuphell Industries Тропски цвет ананас од дрво Текстура Дизајн на графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

DEN 527.84

Трговска марка ликовна уметност Ноќна рефлексија платно уметност од Рикардо Тапиа, бела мат, црна рамка, архивска хартија

Подготвени за откажување на презентацијата што може да се претстави во различни големини, ова е подготв

DEN 719.84

Овица Машки Дуксери Без Качулка Со Патент Графички Врвки Со Качулка Машки Дуксер Со Качулка Џебови Со Патент Со Долги Ракави

Големина : Л САД / ВЕЛИКА БРИТАНИЈА / ЕУ : С Биста : 118см / 46.46" раглан ракав : 82см / 32.28" Должина : 72см / 28.35"Голем�

DEN 3.33