• Обновено
Дел ПК Тонер Кертриџ ЗА 2330д, 2330ДН, 2350Д, 2350ДН Ласерски Печатачи

Дел ПК Тонер Кертриџ ЗА 2330д, 2330ДН, 2350Д, 2350ДН Ласерски Печатачи

DEN 479.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Dell 2330d, 2330 Dn, 2350 D, 2350dn употреба и Враќање тонер кертриџ (ОЕМ# 330-2648, 330-2665) (2, 000 принос). Касетите дел испорачуваат одличен квалитет на печатење, остри слики и текст. Тестирани и потврдени на dell системи, и поддржани од dell техничка поддршка кога се користи со Dell систем.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата