• Обновено
Богатствата НА каролина WDK1410TBL Rottweiler И Тан Дизајн Нерѓосувачки Челик оз Слаби Тамблер, Пинк, оз

Богатствата НА каролина WDK1410TBL Rottweiler И Тан Дизајн Нерѓосувачки Челик оз Слаби Тамблер, Пинк, оз

DEN 1.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Богатствата НА каролина WDK1410 TBL20 Rottweiler И Tan Дизајн7 Нерѓосувачки Челик 20 oz Слаби Гимнастичар, Розова, 20 oz, Нерѓосувачки Челик 20 oz Слаби Гимнастик кој раса специфични Rottweiler уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Оваа Слаба Тамбла од не ' рѓосувачки Челик 20 мл е од колекцијата На Богатства На Каролин Во Розова Боја. 20 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик Патување Кригла со еднократно Метал Слама. Овој популарен дизајн на тамблер е одличен и за мажи и за жени. 100% Бпа И Фталат Слободен. - Целосно уметничко дело во боја од врвот до дното-лесна за разбирање форма - безбеден лизгачки капак со лесно отворање - конструкција од нерѓосувачки челик - Миење Раце - Вклучува метална слама. Помогнете да ја спасите планетата со користење на нашите Ролки за повеќекратна употреба, како и со намалување на употребата на пластични шишиња со вода. Подарок кутија и подготвен за завиткување за подарок. Оваа Слаба Нерѓосувачка Гимнастика од 20 мл е од категоријата Производи На Кучиња На Каролин Богатства. ВАКУУМСКА ИЗОЛАЦИЈА СО ДВОЕН ЅИД : Изолираната гимнастика На Каролина Е направена со вакуумска технологија Со Двоен Ѕид за да ги одржува пијалоците топли со часови и ладни часови. Капакот Отпорен на Истурање цврсто се запечатува со заптивка од гумена заптивка за да спречи излевање и лесно може да се отвори за пиење од движење. ВИСОК КВАЛИТЕТ : тамблерот од 20 унци е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик. Оваа патна гимнастичарка е нераскинлива и отпорна на ' рѓа. Олово слободен и издржлив. Бпа Слободен и нетоксичен. 20 Мл Тамблерите За Богатства На Каролина се со големина за да се вклопат во држач за чаши со стандардна големина во вашиот автомобил 100% Бпа И Без Фталат. Уникатен и практичен подарок за чувар на кучиња, чувари на кучиња, љубители на кучиња, мајки на кучиња или татковци на кучиња! За оние кои поминуваат многу време патувајќи во канцеларија или патувајќи со автомобил или оние од вашите кои сакаат активности на отворено, како што се пешачење и кампување, оваа тамбла од нерѓосувачки челик од 20 мл дефинитивно може да ги задоволи вашите потреби. Совршено за кафе, вино, чај, коктели, смути или кој било друг пијалок. Ротвајлер подароци, ротвајлер колекционерски предмети.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Љубовта Заштита На Животната Средина Патување Кригла Флип Капак Нерѓосувачки Челик Чаша Автомобил Тамблер Термос

Капацитет : 15озиза : Висина : 15 см (5,9 инчи) ; Дијаметар : 8,5 см / 3,3 инчи (горе) ; 6,5 см / 2,5 инчи (долу)Карактерис

DEN 159.84

Тамблер За Стадиони Со Сад За Ужина, Во Чаша За Ужина И Пијалоци, Уникатна Чаша Со Сад За Ужина Одозгора, Комбо За Чаши За Чаши

Важни информациида пријавите проблем со овој производ,кликнете овде.Опис На производот Уживајте Во ваш

DEN 3.00

Стакло Отпорни На топлина Директно Чаша Во собата на 3, Млеко Чај Кафе Пијалаци Чаша, Транспарентен Коктел Пиво Појадок Чаши

Дознајте Повеќе За Чашите За Пиење : Нашиот комплет доаѓа со пакет од четири чаши за пиење Овој сет е нап

DEN 0.33

Каролини Богатства ЦК4165ТБЛ Папилон Розова Цвеќе Нерѓосувачки Челик оз Слаби Тамблер, оз, разнобојни

Каролини Богатства ЦК4165ТБЛ20 Папилон Розова Цвеќе Нерѓосувачки Челик 20 мл Слаби Гимнастичар, 20 мл, разно

DEN 0.33

Црна Високи Потпетици Цвет Шема Преглед Патување Кригла Флип Капак Нерѓосувачки Челик Чаша Автомобил Тамблер Термос

Капацитет : 15озиза : Висина : 15 см (5,9 инчи) ; Дијаметар : 8,5 см / 3,3 инчи (горе) ; 6,5 см / 2,5 инчи (долу)Карактерис

DEN 143.84

Каролини Богатства Цк4387тбл Жолта Лабораторија Зелени Цвеќиња Нерѓосувачки Челик оз Слаби Тамблер, оз, мултиколор

Каролини Богатства ЦК4387ТБЛ20 Жолта Лабораторија Зелени Цвеќиња Нерѓосувачки Челик 20 мл Слаби Гимнастич

DEN 0.67

Каролини Богатства ЦК4297ТБЛ Далматински Зелени Цвеќиња нерѓосувачки Челик оз Слаби Гимнастик, оз, мултиколор

Каролини Богатства ЦК4297ТБЛ20 Далматински Зелени Цвеќиња Нерѓосувачки Челик 20 мл Слаби Гимнастичар, 20 мл

DEN 799.84

Шолја За Кафе Од Нерѓосувачки Челик Чаша За Вода Од Нерѓосувачки Челик Чаша За Вакуумска Изолација Од Нерѓосувачки Челик Со

Име на ставка : Изолиран Материјал : Нерѓосувачки Челик : Модерен, Едноставен Функција : Изолациски Капац

DEN 2.33