• Обновено
Замена на Батеријата бангоми За Insta One X2, CINOSBT CINOSBT A

Замена на Батеријата бангоми За Insta One X2, CINOSBT CINOSBT A

DEN 591.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

- Компатибилен Модел : . . Еден Х2. . . - Компатибилен Број На Дел Од Батеријата : . . СИНОСБТ. ЦИНОСБТ/а. . Забелешки : ве Молиме осигурајте се Дека Бројот На Делот Од Батеријата И Моделот На Уредот на апликацијата за батерии одговараат на вашата оригинална батерија. Ако не сте сигурни,ве молиме консултирајте се со нас. Компатибилни Модели На Уреди : Еден Х2. Број На Дел од батеријата : CINOSBT CINOSBT/A. 1700m Ah, WH : 6.55 Wh, Напон : 3.85 V, Димензии : 2.37 x 1.71 x 0.56 mm .сите батерии се Сертифицирани СО ISO9001, Ro HS и CE. 12-месечна Гаранција и 30-дневна Гаранција За Враќање На Парите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Соодветни Семејни Пижами Поставете Празнични Јп Божиќни Пижами Облека За Спиење За Тато Мама Деца

Мамовеар Соодветни Семејни Пижами Поставете Празнични Јп Божиќни Пижами Облека за Спиење За Тато Мама �

DEN 206.24

Женски Тренингот Поставува Јога Облека Спортска Сала Трендовски Брзо Сува Еднобојна Пролетна Женска Спортска Облека

Големина : S Биста : 64cm / 25.20" Половината : 54cm / 21.26" Големина : M Биста : 68cm / 26.77" Половината : 58cm / 22.83" Големина : L

DEN 735.84

Женски Комбинезони И Ромпери Шорцеви Женски Модни Летни Цврсти Секојдневни Суспендирани Ракави Краток Комбинезон

52 "Хип : 114см / 44.Сезона : Лето : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Ти

DEN 258.24