• Обновено
Беркли Хаос Ракета Крау Мека Мамка

Беркли Хаос Ракета Крау Мека Мамка

DEN 3.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мамките за хаос комбинираат професионално искуство со риболовец На бас со легендарната иновација На Беркли. Резултатот се најдобрите форми, дејства и бои некогаш создадени. Направете Хаос на вашата мамка кога правата за фалење се на линија.Карактеристики : - Про дизајниран Од Скот Сугс-Изграден За брзина-Дизајниран да држи тешка кука-Дополнителните задни пипала додаваат акција и профил спецификации : - Должина На Мамка : 4 "- Боја : Црно Сино Флек-Количина : На 8-Пакување : Торба Беркли Хаос 4 " Ракетен Крау : Про дизајниран Од Скот Суг. Изграден за брзина. Дизајниран да држи тешка кука. Дополнителните задни пипала додаваат акција и профил. Изработени од пластика. 1-година ограничена гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Црвите На чарли Чуг-О Вештачка Мамка За Риболов Слатководна Солена Вода Бас Риболов Мами Миризлива Мека мамка 8pk

Црвите На Чарли Вештачки Риболов Мамка Чуг О ' Слатководни Морски Бас Риболов Мами Миризлива мека мамка

DEN 2.33