• Обновено
3 3Д Резба Силиконски Мувла Шема ЗА Печат НА Нокти НАПРАВИ САМ УВ Гел Кристални Нокти Шаблон За Уметност На Нокти КАЛАПИ ЗА Резба НА Нокти

3 3Д Резба Силиконски Мувла Шема ЗА Печат НА Нокти НАПРАВИ САМ УВ Гел Кристални Нокти Шаблон За Уметност На Нокти КАЛАПИ ЗА

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики : . САМОСТОЈНА мувла изработена од силиконски материјал, еколошка, флексибилна, повеќекратна употреба и издржлива. Нелеплив, лесен за одвојување, отпорен на температура, лесен за чистење, еколошки, низок јаглерод, може да се рециклира. Употреба : ЗА украси за нокти, правење САМ занаети. Лесен за употреба : треба само да ја истурите смолата во силиконскиот калап за да направите занаети. За време на производствениот процес, можете да додадете и светки,мал сушен цвет, мали украси и други украсни предмети што ви се допаѓаат, за да направите свои уникатни занаети. Совршен подарок за вашите најблиски, пријател на родендени, Божиќ, Нова година, свадби. Спецификации : . Материјал : Силикон. Големина : Детали Големини Во Слики. Забелешка : . Ве молиме дозволете грешки од 1-2 см поради рачно мерење. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Пакетот вклучува : . 1x Уметност За Нокти Silcione МУВЛА DIY мувла изработена од силиконски материјал, еколошки, флексибилен, еднократно и издржлив. Нелеплив, лесен за одвојување, отпорен на температура, лесен за чистење, еколошки, низок јаглерод, може да се рециклира. Употреба : ЗА украси за нокти, правење САМ занаети. Лесен за употреба : треба само да ја истурите смолата во силиконскиот калап за да направите занаети. За време на производствениот процес, можете да додадете и светки,мал сушен цвет, мали украси и други украсни предмети што ви се допаѓаат, за да направите свои уникатни занаети. Совршен подарок за вашите најблиски, пријател на родендени, Божиќ, Нова година, свадби.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Апстрактни Тиркизно Сини Модерни Килими, 7'9'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 720.00

Зајаче Градина Знаме Бура Двострани Надвор Добредојдовте Велигден Морков Камиони Знак Двор Надворешна Декорација DF221

ПАКЕТ : само 1 парче Велигденско Градинарско Знаме (држачот Или држачот НА Знамето не е вклучен) Тоа е мал

DEN 1.67

Рачна Точка Машки Класичен 6 Кожни Меки Прсти Водоотпорни Работни Чизми Големина Кафеава Ч Големина 10

Оваа машка Рачна рачна работна чизма за работа за мажи комбинира едноставна, но ефективна шема на шарит�

DEN 1.00

Обични Врвови За Жени Трендовски За Работа Печатење Со Долги Ракави Пад Тенок Пуловер Дами Есенски Зимски Врвови За Пуловер

Обични Врвови За Жени Трендовски За Работа Печатење Со Долги Ракави Пад Тенок Пуловер Дамиops Зимски Пул�

DEN 2.33