• Обновено
Dreamline Unidoor-60-во. В во. Ч Врата За Туширање Со Шарки Без Рамка Во Хром

Dreamline Unidoor-60-во. В во. Ч Врата За Туширање Со Шарки Без Рамка Во Хром

DEN 4799.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Dreamline Unidoor-X е врата за туширање без рамка, врата од када или куќиште што има луксузен модерен дизајн, надополнувајќи ги архитектонските детали, моделите на плочки и составот на вашиот простор за бања. Унидор-Х прикажува елегантни, чисти линии за подобрување на секој простор за туширање, создавајќи прекрасен изглед. Ексклузивен Чистокрвен водоотпорен и отпорен на дамки стаклен слој додава супериорна заштита од дамки и е речиси без одржување. Unidoor-X е дел од dreamline unidoor колекција, повеќето разноврсна линија на туш врати и куќишта на пазарот. Големина на моделот : 60-60 1/2 инчи. В х 72 во. Ж; Прошетка-во отворање : 29 во.; Конфигурација : 24 во. Панел со шарки, прикачена Врата За Туширање и 6 инчи. Вграден панел. Шарки и Вградени панели прикачени на ѕидот за 1 инчи. анодизиран Алуминиумски У-канал; Комерцијален Л - Бар за стабилност и непречен изглед. У-каналите овозможуваат прилагодување до 1/2 инчи. за ширина или надвор од водоводот на страната На Внатрешниот панел и 1/4 внатре. за надвор од водоводот на страната на панелот со Шарки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Женски Дуксер Без Качулка Cas Зима Секојдневен Џемпер Без Качулка Љубов Печатење Пуловер Лабави Џемпери Дуксери За Жени

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 118см / 46.46" Рамо : 61см / 24.02" Ракав : 55.5 см / 21.85" Должина : 76с�

DEN 99.36

Едвард Стенфорд Оод Црно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов - Долината На Реката Нил

Едвард Стенфорд доо 15х18 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов Дол�

DEN 14400.00

Трговска марка ликовна уметност „Две кралски лушпи од школки“ уметност од Кора Ниле, Бела мат, рамка за бреза

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговската марка ликовна уметно

DEN 253.76

Цветна фарма крава розови цути животни и инсекти графички уметнички сјај сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 0.33

Уникатни поволни цени, женски плус цветни тркалезни врски со ременот за кратки ракави, фустан од кошула

Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде За нас : Модна облека со плусголемина бренд инспирирана од �

DEN 388.64

Ауфмер Клиренс Елегантни Партиски Фустани За Жени Дами Лето Мода Краток Ракав V Вратот Гроздобер Печатење Матурска

Женски Летен Моден Краток Ракав V Вратот Гроздобер Печатење Карактеристики : 1.Карактеристики : Печатење

DEN 303.84

Forever Me Girls Fau Fur Moto Moto Vest, печатен врв на Jerseyерси и печатени хеланки, 3-парчиња облека поставени со појавување

Премногу кул! Еден елек од крзно од крзно и задебелени печатени хеланки го украдоа шоуто во овој сет на о

DEN 3.33

Skechersенски спортски спортски активен гратис шетање со лизгање на атлетски чевли, достапна широка ширина

Уживајте да ставате неколку милји зад вас во стил и удобност со Skechers Gratis шетајќи чевли Нежните синтетич

DEN 591.84