• Обновено
Фустани За Жени Лето Секојдневен Фустан Солидна Душо Без Ракави Фит И Одблесокот Фустан Под Коленото Замав Фустани Црвено М

Фустани За Жени Лето Секојдневен Фустан Солидна Душо Без Ракави Фит И Одблесокот Фустан Под Коленото Замав Фустани Црвено М

DEN 1.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Детали за производот. КАЗКСД Фустани За Жени Летен Секојдневен Фустан Цврста Душичка Фустан Без Ракави И Одблесок Под Фустаните За Замавнување На Коленото Црвен Мгендер : Жени Жена, Дами Дама, Женскиматеријал : 97% Полиестер,3% Спандекс Бои : Вино : Должина На Мдрес : Под Должината На Ракавот На Коленото : Деколте Без Ракави : Тип На Шема На Душо : Цврста Сезона : Пролет, ЛЕТНИ ПРИЛИКИ : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Содржина На Пакетот : 1 Х Женски Фустан . Совети : . Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) [Материјал Од Ткаенина] : 97% Полиестер, 3% Спандекс. Материјалот е лесен, течен, мек и растеглив. Лесно се вклопува со убав проток, удобен и стилски секојдневен. Забавен летен фустан, ова е основен фустан за секојдневна облека во лето. Погоден е за секојдневно носење во пролет, лето и aut. КАРАКТЕРИСТИКИ : Без разлика дали сте убаво големи, мали n ситни, или некаде помеѓу,ќе најдете одлично вклопување од нашиот фустан,прекрасното и лабаво удобно вклопување ја надополнува речиси секоја форма на телото. летни фустани за жени, сарафани за жени, лабави секојдневни фустани, фустани за одмор за жени, слатки лелеави фустани, венчаници за жени, породилен фустан, женски коктел фустани, фустан за забави за жени, празнични фустани за жени. Стил : Женски Фустан За Сонце, летни фустани за жени 2023 година, фустан со плус големина за жени, Женски Лабав Долг Фустан, Фустан во а-линија, Мини Фустани, Боемски, Миди Фустани за Жени. Прилика : Дневна Облека, Дом, Плажа, Излегување, Забава, Работа, Облека За Спиење За Секојдневна Облека, Салон. И многу еднобојни и цветни фустани достапни за вашиот избор. [Внимание] : Ве Молиме Измерете Ја Големината На Вашето Тело И Погледнете Ја Табелата Со Големини На Втората Слика Пред Да Нарачате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Тајсу Жените Лето Халтер Вратот Фустан Вратоврска Пред Исечоци Назад А-Линија Партија Фустан За Коктел Плажа Клуб

Жените Оглавник Вратот Фустан Вратоврска Пред Исечоци Без Грб АЛинија Партија Фустан За Коктел Плажа К�

DEN 3.33

Жените Печатени Лажичка Вратот Бодикон Средна Должина Мода Без Ракави Летен Фустан Кралската Сина 2XL

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall

DEN 516.64

Пуавкоер Летни Фустани Работен Фустан Без Ракави Печатење Со Кратки Ракави V Вратот Секојдневен Женски Фустан Плус Големина

Летни Фустани Работен Фустан Без Ракави Печатење Со Кратки Ракави V Вратот Секојдневен Женски Фустан Пл

DEN 271.84

Слатки Фустани За Жени Зелен Полиестер Модни Жени Секојдневен Чиста Боја Врзете О-Вратот Долг Ракав Фустан Xxl

Опис : Пол : Женска Должина : Редовнаматеријал : Полиестерокција : Секојдневен, Дневен Стил : Секојдневен,

DEN 0.67

Коаезне Фустани За Жени Обични Жешки Производи Фабрика За Модни Летни Обични Печатени Цветни Вискоза Фустан

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна Должина На Ра

DEN 255.84

Летни Фустани За Жени Печатење Без Ракави Цветни Шема Шема На Ленти Фустан V - Вратот Миди Одговара И Одблесокот Мода Ретро

Светлиот Шарен принт изгледа сјај во лето, ќе имате прекрасно расположение и во лето додека го носите ле

DEN 1.00

Венини Летни Фустани За Жени Цветни Печати Краток Ракав V-Вратот Миди Летни Фустани Партија Обична Модна Империја Половината

: Средна Биста : 98см / 38,58 "Половината : 78см / 30,71" Рамо : 38см / 14,96 "Должина : 121см / 47,64" Големина : XXL Големина Го�

DEN 367.84

Бохо Фустани За Жени Секојдневен Летен Ладен Краток Миди Фустан Трендовски Цветен Принт Со Кратки Ракави Чипка Капчиња Eyелот

Големина.31 " Должина : 88.Ако сакате Повеќе ставки За Промоција, Ве Молиме Само Кликнете Овде : Празничен Т�

DEN 415.84

Фустани За Жени Женски В-Вратот Се Вклопуваат И Одблесокот Краток Ракав Крпеница Фустани Средна Должина Повик Мода Одговара

КСЦИККД Фустани За Жени Женски VВратот Одговара можете исто така да го носите за да одите на состанок со

DEN 282.88

Женски Обичен Есенски Фустан Секси Жени Врзуваат Долги Ракави В-Вратот Патент Боди Пресек Вечерна Забава Миди Фустан Женски

9" Колк : 96см / 37 Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина Нега на облека : мие�

DEN 2.00

Женски Летен Фустан Боемски Печатен Цветен Принт Со Едно Рамо Без Ракави Чадена Возбудлива Плажа Долга Миди

Прилики : Забава, запознавање, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќно излегување, одмор, одмор, fall, зима, пр

DEN 415.84

Лилгиј Мода Заштеда На Лето Обични Женски Фустани Модни Жени Секси Лето Касаул Солидна Камис Елек Без Ракави Мини Фустан

Модни Жени Секси Лето Касаул Цврст Камис Елек Без Ракави Мини Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики : �

DEN 463.84

Женски Летни Фустани Женски Фустан Без Ракави Со Тркалезен Врат Женски Моден Тесен Фустан Со Средна Должина За Жени Црн М

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, �

DEN 239.84

Макси Фустани За Жени Шопинг Жени Фустани Моден Фустан Работна Дама Женски Фустан Со Кратки Ракави Капка Рамо

Овој Фустан направен Од Полиестер е за секоја случајна пригода и летна пригода : Секојдневно Носење, Дом

DEN 3.33