• Обновено
Жолта Сончогледи Божиќ Елка Здолниште Стојат Мат За Одмор Партија Декорација Затворен Отворено

Жолта Сончогледи Божиќ Елка Здолниште Стојат Мат За Одмор Партија Декорација Затворен Отворено

DEN 0.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : Нашата подлога За Новогодишна елка одговара на Секоја Големина Елка.Дијаметарот на големото Здолниште За Новогодишна елка е 48 инчи (120 см),а дијаметарот на малото здолниште За Новогодишна елка е 36 инчи (90 см).Ве молиме погледнете го дијаграмот десно за детали.Материјал : здолништето За Новогодишна елка е изработено од висококвалитетен полиестер, а силната Подлога за Новогодишна елка може повторно да се користи многу пати. Рачно перење и машинско перење. Исушете на ладно место и избегнувајте долгорочно изложување на сончева светлина.Прилика : Различни модели На Здолништа За Новогодишни елки се достапни за избор, додавајќи Ја божиќната атмосфера.Божиќни украси како дневна соба, двор и на отворено.Дизајн : Едноставен и удобен дизајн на отворање, лесен за инсталирање и расклопување.Дизајнот на три ремени го прави здолништето На Елката посилно.Исклучителниот раб на завиткување го покажува повисокиот квалитет на Здолништето На Новогодишната елка. ●Дијаметар€Елка Здолниште Има две големини 36 инчи/90 см и 48 инчи/120 см, Целосна Големина Дрво Здолниште. совршен и елегантен за претстојните Божиќни празници. ●Скриен Држач За Дрвја Додадете декор додека криете непривлечни држачи за дрвја, исто така помага да се заштити тепихот од игли на дрвја.Здолништето од дрво може да ви помогне да го одржите вашиот дом чист со собирање на иглите што паѓаат од вистински бор. ●Лесен За Употреба ● дизајнот на отворот е лесен за инсталирање, може да биде отворен или затворен благодарение на три невидливи магични ленти што го олеснува користењето. Ќебето е лесно прицврстено без да мора да се наведнува за да врзува неколку жици. Едноставна Работа, Лесна За Фиксирање, Лесна за чистење, машина за перење. Можете да го поставите на кое било место што ви се допаѓа, исто како дневната соба, спалната соба, градината, барот, хотелот, супермаркетот или на друго место, совршени новогодишни украси во затворени простории и на отворено, исто така убав божиќен подарок за вашето семејство или пријатели.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Симпатична За Теписи За Бања Нелизгачки Супер Абсорбента Мат За Бања Нечистотија Отпорна На Повеќенаменска Подлога За Врата

Овие врати се изработени од издржлив висококвалитетен материјал, поддржан со нелизгачка, мека површина

DEN 383.84

Среќен Ден На Вљубените Череп Декоративна Врата Внатрешен Надворешен Влез Бања Вратар Добредојдовте Душеци Подна Врата

Среќен Ден На Вљубените Череп Декоративна Врата Внатрешен Надворешен Влез Бања Вратар Добредојдовте Д�

DEN 3.33

Божиќни Килими Фланелна Ткаенина Нелизгачка Гумена Подлога Абсорбента Килим За Бања Домашна Кујна Подна Подлога

Материјал : Фланелиза : 40 x 60cm / 15.7" x 23.6", 50 x 80cm / 19.6 x 41.3", 40 x 120cm / 15.7" x 47.2", 60 x 180cm / 23.6" x 70"Форма : Правоаголни

DEN 287.84

Љубители На Книги Подни Душеци За Книги Душеци За Добредојде Душеци За Врати Од Полиестер Душеци За Врати

Љубители на книги Подни Душеци За Полиестерски Врати Душеци За Добредојде Карактеристики : Секој тепих

DEN 271.84

Целосна Соба Тепих Добредојдовте Слаби И Тесни Врати Слаби Мат Фарма Декор Игротека Мат Скалила Мат Добредојдовте Мат

Големина : 15 € 60cm / 5.90€23.6 во Материјал : Полиестер Вклучен Пакет : 1 ● мат Известување : Поради аголот и аг�

DEN 623.84

Дијатомејски Килими За Бања, Шарени Отпечатоци Од Триаголник Правоаголни Кујнски Душеци, Разнобојни

Патосниците од дијатомејска земја се меки, не се лизгаат и многу апсорбираат Лесен за чистење и не е лес�

DEN 335.84

Герих Шпорет За Ориз Отпорен На Силиконска Подлога Силиконска Подлога За Комерцијален Шпорет За Ориз

Карактеристика : * 100% сосема нов висок квалитет* Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив1...

DEN 415.84