• Обновено
ХАНКУК Динапро БАНКОМАТ РФ Гума За Сите Терени-ЛТ315 75Р ЛРД 8ПЛИ Номинална

ХАНКУК Динапро БАНКОМАТ РФ Гума За Сите Терени-ЛТ315 75Р ЛРД 8ПЛИ Номинална

DEN 4014.88

Залиха
Достапно за вашата нарачка

За агресивно возење на сите терени. Најдобрата гума на/надвор од патот за возилата 4х4, Ханкук Динапро НА/М користи тежок дизајн на шема и блок структура за надминување на секој пат. 315/75Р16 121Р Д/8 ХАНКУК ДИНАПРО АТ-М РФ10.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Фајрстоун Дестинација А Т 255 70Р С Гума Одговара: Џип Wrangler Неограничен Сахара, 2007-Џип Wrangler Неограничен Сахара

Дестинација За Огниште А / Т гума е гума за сите терени изградена за возачи на пикап, џипови и ТЕРЕНЦИ кои

DEN 1.33

Фалкен Вајлдпик Х Т ЛТ 225 75Р 115 112с Е Слајд Лесна Гума За Камиони Одговара: 2010-Џип Вранглер Неограничен Спорт, 2003-Џип

Гумата Falken Wildpeak H / T е наменета за лесни возачи на камиони и ТЕРЕНЦИ кои сакаат комбинација од врвно сув�

DEN 6990.88

Travelstar НА Сите Теренски Гуми-LT285 70R LRE 10ply Номинална Одговара : - Џип Wrangler Неограничен Рубикон 392, - Џип Wrangler

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 2.67

Радијален Саверо Хт Автопат П255 70Р 112т Лесен Камион Гума Одговара: Џип Wrangler Неограничен Сахара, 2007-Џип Wrangler Неограничен

Gt Radial Savero HT2 P255 / 70 R18 112 TOVERVIEWGT Radial savero HT2 е цела сезона, теренска гума за автопат што е наменета за употреба

DEN 1.33