• Обновено
Чувајте Пластика 12-Преграда Countertop Литература Организатор, Греј

Чувајте Пластика 12-Преграда Countertop Литература Организатор, Греј

DEN 479.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одликувајќи се со 12 одделни прегради со големина на букви, Овој Организатор На Литература Storex го олеснува уредувањето на документите по датум, оддел или член на персоналот. Капацитетот од 6000 листови ви дава разноврсно решение за потребите за складирање документи од големи размери. Конструкцијата од полистирен овозможува издржлив, но лесен организатор кој може да собере комбинирана тежина од 60 килограми. Вградените држачи за етикети обезбедуваат професионален изглед и функционална употреба. Ако 12 прегради не се доволни, Организаторот На Литературата може да биде наредени до 6 единици високи (72 прегради). Тешката пластична конструкција од полистирен ги исполнува барањата на зафатеното канцелариско опкружување. Потрајни од картон и поевтини од метал или дрво. Секој оддел се спротивставува на доделување и поклонување за долгогодишна употреба. Држи до 6000 листови. Интегриран држач за етикета на секоја преграда. Секој слот мери 9.5" широк х 12" длабоко. комбинирајте неколку единици за да направите до 72 прегради. Димензии на предметот : 31.375 L x 14.125 W x 10.5 H-18.37 фунти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Феилду Рачен Корсаж за Свадба, Сет од 6, Топчести Цветни Корсажи За Зглоб За Мајка На Невестата Младоженец, Цвет Од Роза За

Описи : 100% Сосема Нови Рачно Изработени Ракотворби Материјал : Свила И Сатен, Полиестер Вештачки Цвет Фа

DEN 1599.68

Монро Шокови И Потпори Монро-Матиќ Плус Потпора За Суспензија одговара изберете: 1992 - ТОЈОТА КАМРИ, 1995-ТОЈОТА АВАЛОН

Дизајнирани да добиваат повеќе милји од вашиот автомобил, монроМатичните плус потпори се опремени со а�

DEN 2.00

Хукер 8525ХКР Издувни Колектори Од Леано Железо 2-1 2 Излез Природни Одговара изберете: 1967-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО, 1968-ШЕВРОЛЕТ

Компатибилен Со Мал Блок Шевролет; новите издувни колектори На Хукер од леано железо нудат зголемување

DEN 3.33

Дорман 752 - Преден Регулатор На Страничниот Прозорец На Возачот За Специфични Модели На CHEVROLET GMC Одговара: chevrolet C10,

Овој регулатор на прозорецот за замена е прецизно дизајниран и опширно тестиран за да одговара на точно

DEN 4401.44

Кошули за ноќта на вештерките За Жени Есенски Модни Дуксери Со Ракави За Печатење На Ноќта На Вештерките

Кошули за ноќта На вештерките За Жени Fall Мода Ноќта На Вештерките Печати Дуксери Со Врат На Екипажот Со 3

DEN 0.67

Случај Samsung Galaxy A04E, Магнетна Покривка Јаже Вкрстено Тело Ремен За Вратот Доказ За Гребење Флип Кожа Паричник Случај

Компатибилен Со Samsung Galaxy A04 E .Мултифункционален И Моден : изработен е од висококвалитетна стп кожа со мек

DEN 1.67

Двојна Рамка За Кревет за Деца Тинејџери, Метални Стабилни Рамки За Кревети Во Форма На Х Во Близнак Со Скала За Биро И Заштитна

Сингар нова метална мансарда кревет рамка со биро Оваа рамка за кревет во мансарда со биро има модерен и

DEN 2719.84

Комплет За Одржување На Прицврстување На Адаптерот за сечило, Поставен За Тримери За Жици СТИХЛ Машина За Четки

Опис : Сосема нов, никогаш не користен, комплет за прицврстување на адаптерот на сечилото за тримери за ж

DEN 2.00

Транспарентни Вентилирани Кутии За Складирање Чевли Отпорни На Прашина, Издржливи И Еднократно Патни Контејнери За Чевли

Јасна Видливост : транспарентниот дизајн ви овозможува да ја видите содржината без да ја отворите кутиј

DEN 431.84

Урбан Пат Златно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Облачен Залив

Урбаниот Пат претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 32х25 Врамено со Двоен Ѕиден Уметнички дел, насл�

DEN 0.67