• Обновено
Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Ноќ Црвена Површина Килими, 8' 10'

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Ноќ Црвена Површина Килими, 8' 10'

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Ноќ Црвена Површина Килими, 8 "х 10". Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Кадифено вртење на акцент стол со османлиски сет, модерен салон стол со потпирач за нозе, клупски столчиња за дневна соба

Вртење : да Наведете и одобрена употреба на добавувачот : станбена употреба 360 степени за вртење на база �

DEN 1776.00

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Далечна приморска колиба рурална плажа поглед на океанот Сликарство бела врамена уметничка печатена wallидна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 2.33