• Обновено
Мајкл Џордан - Црно-Бел Ѕид Постер, 22.375 34

Мајкл Џордан - Црно-Бел Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој Тренд Меѓународен Мајкл Џордан - Црно-Белиот Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Мајкл Џордан - Црно-Бел Ѕид Постер : Врамени Трендови Постери имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата