• Обновено
Томазо Дизајн Круг Вистински Аквамари Прстен Во Кт Жолто Злато Големина Женски Возрасни

Томазо Дизајн Круг Вистински Аквамари Прстен Во Кт Жолто Злато Големина Женски Возрасни

DEN 7759.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Прекрасниот Томазо Дизајн Круг 6мм Вистински Аквамари Прстен, достапен во 14 Кт Жолто Злато и 14 Кт Жолто Злато. Овој атрактивен дизајн е поставен со сет од 1 камен 0,60 карати слаба Сина Тркалезна Аквамарин, 2 камења 0,30 карати комплет безбојна Тркалезна Кубна Цирконија, 4 камења 0,02 карати сет Тркалезен Брилијантен Дијамант друга боја На боја I3 јасност. Овој дизајн е широк 8,00 мм, долг 8,00 мм. Аквамаринот Е Роден Камен Во Март : од латинскиот "аква" и "кобила" што значи морска вода. Се вели дека аквамаринот обезбедува вечна младост, храброст и среќа. Дијамантот е Роден Камен во април : од грчкиот адамас што значи непобедлив. Симбол на трајна љубов, се верува дека му носи среќа и успех на носителот. Гаранција. Гаранција : - оваа ставка е покриена со. Оваа ексклузивна доживотна покриеност ја нудат Само Ситни Златари затоа, ве молиме купувајте со доверба, нашиот квалитет е загарантиран за живот! Металната тежина може да варира во зависност од големината на прстот и изборот на метал. Овој производ ќе испрати во рок од 7 дена(и) од времето на нарачката. Женски Возрасни Метал : 14 Кт Бело Злато (Со Родиум Позлата). Оваа Класична креација е направена од реномираното Студио За Дизајн Томазо. Томазо Дизајн Студио, е реномиран Американски Семеен Бизнис со седиште во Њујорк од 1986 година, користи најквалитетни материјали и гордо ќе застане зад сите свои производи. Кутија За Накит. Димензии : Ширина : 8,00 Мм Должина : 8,00 мм.Женски. Возрасни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Бин Организатор Бо Алатка Случај Сарафани Клуч Рачен Чистач Алатка Монтирани На Возилото Countertop Автомобил Клуч Држач Sundry

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

DEN 303.84

НОЌТА НА вештерките ПРЕДВОДЕНА Од Тиква Светилка Ноќта На Вештерките Декоративна Свеќа Светилка Портокалова Црна

Описr r Оваа ставка е комплет од 12 парчиња светилка за свеќи Од тиква За Ноќта на Вештерките, изработена о

DEN 0.33

Летни Фустани За Женска Женска Кошула Фустан Краток Мини Фустан Ракав Печатење Боја Крпеница Кошула Макси Фустани За Жени

Женски Кошула Фустан Краток Мини Фустан 3 / 4 Ракав Печатење Боја Крпеница Shirt Features : 1.It изработен е од вис�

DEN 1.67